Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy én észre...

Miért van az hogy én észre veszem saját magamon hogy hülye vagyok és más ezt nem teszi?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy felismerem a saját lustaságom, hülyeségem, hibáim általában viszont ahoz már túl ostoba vagyok hogy képes legyek ezeken változtatni, más pedig még észre se veszi ezeket saját magán..?
nov. 28. 17:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én már ott tartok hogy 0-24 az ágban vagyok, gépezek nem eszek és iszok már csak azt várom hogy haljak meg a pénzemet hülyeségre költöm nincs vágyam invesztlálni magamba vagy valami hasznosba ezért a legtöbbször játékra megy el.
dec. 4. 19:45
 12/21 A kérdező kommentje:
Sokszor teljesen okktalanul vérzek az orromból és a számból, de egyátalán nem zavar és minden nap arra vágyok hogy már ne éljek.
dec. 4. 19:46
 13/21 anonim válasza:
Amit tudok javasolni: zene, tánc
dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13-as, nem kértem trollokat
dec. 6. 04:50
 15/21 anonim válasza:
Nem vicceltem, ezek tényleg tudnak segíteni. Szorgalmasabb leszel tőle, fegyelmezettebb, és több energiád is lesz.
dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egy időben a zene valamennyit segített, de mára már arra sincs erőm hogy fülest tegyek a fülemre.
dec. 10. 20:38
 17/21 anonim ***** válasza:

Nézd, egy elég bő választ kaptál tőlem is.


Ha elzavarsz azzal, hogy hagyjatok az emberekkel... Ha meg akarnál halni...

Miért gondolkodsz s tetted fel a kérdést? Miért részleteztél pár dolgot.


Mert motoszkál benned mélyen a túlélés, a vágy a jobb irány felé.


Sok hozzád hasonlóval volt dolgom.


A változáshoz jól jöhet egy másik ember, mint mankó.

De a kezdet is rajtad áll, ahogy a változás.


Felismered a saját hülyeségedet, ahogy említetted, majd mással példálózol, hogy ezt más miért nem teszi.


Miért mással példálózol s kérdezel róluk, ha valójában önmagaddal vannak problémáid?


Miért váltod a témát át önmagad köré?


Mert neked kell a segítség, nem azoknak, akik a hibáikat se ismerik fel.


Fáj az és örlődsz magadban magadon, hogy tudod a hibáidat, de nem tudod helyén kezelni azokat.

A depresszió pedig mélybe ránt, elzárkózol minden és mindenki elől. Az önostorozó gondolatok pedig kihatnak testedre, húznak az ágyba az álomvilágba.

A játék pedig megmozgatja a hormonjaidat, ami kis örömöt okoz, ám egy illúzióba zár.


Ezeket fel kell ismerni, tudatosítani magadban.


Az tény: baromira nem lesz egyszerű kilábalni, de nem lehetetlen.


Kezdetnek igenis nyitnod kell, de olyan ember felé, aki tisztában van ezen dolgok súlyával, problémáiddal, viszont amíg elmédben minimum nem nyitsz, addig maradni fog ez az állapot.


Jól érzed magad jelenleg?

Kétlem.


Milyen játékon játszol?

Gondolom discord-od is van.


De persze hagyhatunk téged, mi is emberek vagyunk.

"hagyjatok az emberekkel" - de mégis emberekhez fordulsz itt is.

Eléggé ellentmondásos. Nemde? 😜

dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Egyszerűen már annyi csalódás ért az életben hogy az én szememben az emberek már csak egy beprogramolt robotok, vannak külömbözőek , de általában mindegyik ugyan azt a hibát véti el...

Amúgy meg totál egyedül vagyok, de olyan szinten hogy 1 héten max egy két szót ejtek valakivel ennyi, egyedül élek egy nárcisztikus paranoid demens anyával, legszívesebben ő tőle szabadulnék meg, mert miatta vagyok pszichikailag tönkremenve és a számomra mindennapos az ő álta kicsatolt lelki terror és ez heti szinten kb egyszer nagyon brutális tud lenni van hogy úgy felbasz hogy lekeverek neki eggyet az idegen...

dec. 15. 04:17
 19/21 A kérdező kommentje:
5 éve kb felse diszitettük a karácsonyfát nem is érdekel minden évben azt kívánom hogy szabaduljak már meg tőle engem az se zavarna ha már meghalnak csak kérem távozzon el tőlem valamilyen módon
dec. 15. 04:19
 20/21 A kérdező kommentje:
Az emberekkel a fő problémám hogy ostobák és önzőek és én pedig extrém válogatós vagyok, pl. Kinek álhatom azokat az embereket akik olyan buták hogy csak másokról és külömböző értelmetlenségekről tudnak csak beszélni, semmi hasznos, kreatív, életképes gondolataik nincsenek na ezeket kinem álhatom én "NPC"-k-nek nevezem őket és sajnos ők vannak manapság túlnyomó többségben ez nem is olyan nagy baj mert szimplán ignorálom öket, csak hogy képtelen vagyok egy nem ilyenbe belebotlani...
dec. 15. 04:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!