Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? Miért nem...

Velem van a baj? Miért nem vagyok szimpatikus úgy általában az emberek számára?

Figyelt kérdés

Valahogy azt vettem észre, hogy engem az egész életem során nem kedvelnek az emberek, és fogalmam sincs miért. Pedig sose voltam bunkó, szemét vagy bármi, sose beszéltem ki embereket a hátuk mögött stb. De valahogy azt, aki bunkó, pletykás, szarkeverő stb., meg mégis szinte minden ember kedveli, népszerű.

Általános iskolában, gimiben is sose volt egy igazi barátnőm, aki mellettem lett volna. Aki volt is "barátnőm", csak arra voltam jó neki, hogy segítettem.

Meg volt egy párkapcsolatom is, amiben a másik fél elhitette velem, hogy mennyire szeret, de mint utólag számomra is kiderült, csak kihasznált. Ha egy csodálatos nő lennék sose hagyott volna ott. Bár most van kapcsolatom, de nem élünk együtt, még több év után sem, míg másokkal meg alig járnak, és már össze is költöznek velük, meg megtörténik hamar az eljegyzés, házasságkötés is.

Munkahelyen is mikor dolgoztak, engem még névnapomon se köszöntöttek fel, valahogy ott is olyan kívülállónak éreztem magam.

Arra is nem egyszer volt már példa, hogy egy boltban valakit udvariasan megkérdeztem az eladót, hogy x dolog pl. hol található, de bunkón válaszolt.

Másokat az emberek többsége azért kedvel, míg engem szinte senki.

Nem születtem szerencsés csillagzat alatt, mert valahogy mégis azt mondhatom el magamról, hogy lúzer vagyok, akinek semmi sem sikerül.


dec. 7. 12:47
 1/7 anonim válasza:
0%
Lehet más a rezgés szinted mint az övéké
dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%

Szerintem, ebben a furcsa világban, ne foglalkozz az ilyen emberekkel…

A saját frusztráltságukat vetítik ki rád… Mindenki otthonról hozta ezt…

Látnád őket, mikor zokognak otthon a 4 fal között… 🙃

dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért mit vársz jaj de hogy vagy a világon, és te vagy a kis megváltó imádunk és szeretünk ?

Ez nem a videójáték amiben élsz , éld már az életed !

dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Lehet rossz véleménnyel vagy magadról vagy pesszimista vagy es azokat az embereket vonzod, akik negatívak es teli vannak gyűlölettel, azaz ezeknek a “hullámaira” tudsz rákapcsolódni
dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül,hasonló cipőben járok. A munkahelyemen kívül konkrétan levegő vagyok a legtöbb ember számára.
dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csupán annak a kérdése, hogy te hogyan mutatod magad mások felé. Ha azt látják, hogy gyenge vagy, akkor nem is tesznek másképp, miért tennének? És ezt talán meg sem fogod érteni ön- és emberismeret hiányában.
dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eladók jó része bunkó. De soknál függ attól is a dolog hogy hogy hogy kérdezed meg. Ha pl vidám arccal vagy mosolyogva akkor azért sokkal kevesebb bunkózást kapsz. Bé verzió szerint átlagosan szólt hozzád de te akkora kis mimóza vagy hogy egyből azt érezted hogy bunkó volt veled.


Ha nincs szabadjára engedett határozott személyiséged és próbálsz idomulni és megfelelni akkor nem fognak tisztelni.


Nem tudom hány éves vagy de gondolom fiatal. Én is bekamuznám neked hogy mennyire imádlak hogy megdönthesselek. Na jó nem. Sajna sosem tudtam ilyesmit hazudni. Bár a jutalomért vállalható gaztett lenne. :D


Másokhoz hasonlítod magad. ez normális de ha túl sokat csinálod és mindig arra jutsz hogy értéktelen vagy akkor nagyon nem normális.


Meg kéne ismerned magad. Aztán felépíteni egy egészséges önazonos énképet amit lehetőleg szeretned is kell. Ha szereted akkor valószínűleg tisztelni is fogod, akkor lesz önbecsülésed és abból magabiztosságod.


Amúgy nagyon leegyszerűsíted a kérdést és gondolom a jó dolgokat észre sem veszed. Elmész mellettük mert a rosszra vagy rákattanva és a jó dolgok nem adnának önigazolást.


Párod mit mond? Jó veled lenni? Jó veled dugni? Egyenrangúnak tekint akivel szívesen megy kettesben bárhová? Rád meri bízni adott dolgait?

jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!