Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan és miképpen találhatnék...

Zokni046 kérdése:

Hogyan és miképpen találhatnék új baráti csoportot/barátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt három év során nagyjából elvesztettem minden barátot. Egyszerűen általános suli után mindenki talált új baráti kört de én nem. Sajnos nem egy suliba mentem a régi haverjaimmal így eléggé egyedül lettem hirtelen. Van egy-két ember akivel beszélek a suliban de ennyi igazából. Próbáltam jobban feléjük nyitni de nem akartak semmit nagyon és nekik is már vannak más barátaik. Miután meglettem 18 próbálkoztam tinderen új kapcsolatokat szerezni de rájöttem hogy a tinder nagyon másra való XD. Szóval csak annyi lenne a kérdésem hogy ha ti is voltatok ilyen helyzetben, ti hogyan oldottátok meg? Előre is köszi.

dec. 26. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Online játék. Ott bevettek egy "klánba" 2 éve és jóba lettünk egymással. Egy taggal találkozok is rendszeresen. Már nem sokan játszanak onnan, de a közösség aktív maradt.
dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy Kérdező?
dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 18 éves
dec. 26. 19:11
 4/4 anonim válasza:
Online játékok jó ötlet, sokan keresnek onnan játékostársakat, érdemes olyanokkal játszani akik relatív közel laknak hozzád
dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!