Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érettebb vagyok a koromnál...

Érettebb vagyok a koromnál (természetesen agyilag. ),14 éves vagyok, de általában huszonévesekkel tudok normálisan beszélni. Van még itt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is idősebbekkel lógok (30-40 évesekkel)

17F

múltkor étterembe is mentünk.

2010. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ügyes vagy
2010. okt. 22. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa:)

Én is 14 éves vagyok. De a korombelikkel nem vagyok el, sőőt...Fura kicsit.

2010. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

én is inkább időssebbekel vagyok szívesebben együtt.ők legalább ők komolyan látják a dolgokat.De úgytünik mi olyanok vagyunk akik értelmesebbek a többi izenévesnél.:)


ATi

2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Így van, alapítsatok titkos földalatti bunkert és igázzátok le a buta kortársaitokat!

Komolyan mondom, ha az ezt kérdezőknek legalább a negyede tényleg ilyen lenne...

2010. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy jól elbeszélgetsz az idősebbekkel, az nem azt jelenti, hogy éretebb vagy. Én a korombeliekkel és az idősebbekkel is eltudok beszélgetni.

Te nem tudsz alkalmazkodni, ezért menekülsz el mások közé.

2010. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy valamivel komolyabb vagy a korodbelieknél.

Viszont azt jó, ha tudod, hogy a legtöbb felnőtt el tud beszélgetni a gyerekekkel...

Nekem is van sok évvel fiatalabb barátnőm, szerinte mi is jó barátságban vagyunk. Olyankor egyszerűen fogalmazok és csak bizonyos, behatárolt témákat érintek. Illetve nem használok idegen szavakat. Arra akartam kitérni, hogy lényegében jól át vagy bszva.

Ja és 14 évesen én is azt hittem, hogy nagyon komoly gondolataim vannak, mert 30as pasikkal társalogtam, de tényleg, órákat és többféle témában. Később jöttem csak rá, hogy ők nem beszélgetni akartak velem, khm.

2010. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ttól, hogy jól elbeszélgetsz az idősebbekkel, az nem azt jelenti, hogy éretebb vagy. Én a korombeliekkel és az idősebbekkel is eltudok beszélgetni.

Te nem tudsz alkalmazkodni, ezért menekülsz el mások közé.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:29

Privát e-mail a válasz írójának

Lehet, hogy valamivel komolyabb vagy a korodbelieknél.

Viszont azt jó, ha tudod, hogy a legtöbb felnőtt el tud beszélgetni a gyerekekkel...

Nekem is van sok évvel fiatalabb barátnőm, szerinte mi is jó barátságban vagyunk. Olyankor egyszerűen fogalmazok és csak bizonyos, behatárolt témákat érintek. Illetve nem használok idegen szavakat. Arra akartam kitérni, hogy lényegében jól át vagy bszva.

Ja és 14 évesen én is azt hittem, hogy nagyon komoly gondolataim vannak, mert 30as pasikkal társalogtam, de tényleg, órákat és többféle témában. Később jöttem csak rá, hogy ők nem beszélgetni akartak velem, khm.


haha, jót nevettem ezen a két válaszon. mindegy, hülyeség volt feltenni ezt a kérdést, csak unatkoztam. ti bizonyára jobban ismeritek az engem körülvevő embereket, meg úgy engem is nagyon ismertek : D

2010. okt. 23. 11:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ebből a válaszodból is kitűnt, hogy nem feltétlenül vagy érettebb egy átlagos 14 évesnél.

Nem beszólni akartunk, csak leírtuk a tényeket. Nem csak a kérdés volt felesleges, de a válaszok is, mert úgy tűnik nem értetted meg.

2010. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szánalmas vagy és ebből a reakciódból pontosan látszik, hogy nem vagy érettebb.
2010. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!