Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már több hete úgy érzem el...

Már több hete úgy érzem el akarok tűnni a világból. Meg akarok szűnni létezni, mert úgy érzem ha átgondolom az életben a rosszat és a jót, sokkal több a rossz és a jó sem igazán jó. Reménytelennek látom a harcot és a szenvedést. Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem jó lenne egyik pillanatról a másikra megszűnni, mintha itt sem lettem volna. Van néhány családtagom de ők azért ezt kihevernek, van párom, de ő nem igazán akar, csak ha úgy érzi elveszíthet. Annyira nem viselné meg őket, nekem viszont jobb lenne, ha nem léteznék, ha egyszerűen nem csinálnék semmit és nem lennék sehol. Valahogy a gyermekkorom óta mindig bennem volt ez az érzés, talán a szüleim ültették belém,de már az én felelősségem az életem. Nincsenek gyerekeim, akikért felelős lennék, és valahogy pár hónapja felerősödött bennem ez az érzés. Éreztetek már ilyet? Voltatok ilyen helyzetben?

Úgy érzem meg akarok szűnni, eltűnni a világról, mintha sosem léteztem volna.



jan. 13. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig volt ilyen érzésem, éveken keresztül. Kemény munka létrehozni magát az 'eltűnt' létformát, de pont ezen vagyok.

Hány éves vagy?

jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
45 múltam. Megkérdezhetem, hogy mi motivál téged, hogy létrehozd az új letformat?
jan. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!