Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez legfőbbképpen a lányoknak...

Ez legfőbbképpen a lányoknak szól de ha fiú vagy akkor is segíts : Szóval van egy jó barátom akinek tetszik a legjobb barátnőm … Minden szupi szupi de a bárátnőm nem így érez . Na írom ??

Figyelt kérdés
vagyok de most már inkább az a problémám h úgy érzem h csak a barátnőm miatt van vele jóban és megírta h ha nem lennék a legjobb barátnője nem is írna … Tudom hogy nem nagy cucc de nekem ez nagyon rosszul esett és most gyengének érzem magam amiatt h ezen kiborultam . De nem akarom elmondani neki a problémám mert betelt a pohár … Nem fogok mindenkit mindig emlékesztetni h én is élek és nem fogom mindig elmondani mindenkinek h valami rosszul esett … Plusz meg nem akarok gyengének tűnni … Lányok mit csináljak?

jan. 22. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod. Mindig az egyenesség a legjobb út. Nem a sértődöttet kell játszani, vagy utalgatni arra hogy valami bajod van (és találja ki), hanem ha elmondod és megbeszélitek (vagy lezárod a dolgot és nem beszélsz vele többet), akkor fogja csak tudni a másik ember, hogy mi van. A lehető legrosszabb ez a 'női taktika', a játszmázás, a látványos sértődöttség és a nagy talány, hogy vajon mi a bajod, mert azt nem vagy hajlandó kinyögni.

Miért gondolod, hogy nincs jogod kiborulni, és azt rejtegetni kell? Szabad mérgesnek lenni és csalódni, és ezt közölni azzal, aki érintett benne.

jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!