Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak alkohol hatására...

Miért csak alkohol hatására érzem "Jóarcnak" magam?

Figyelt kérdés

Mikor nem iszom alkoholt, akkor úgy érzem, hogy senki vagyok, bénázok össze-vissza, nem vagyok elég határozott.


De, ha iszom alkoholt, akkor the world is mine életérzésem van, mindenkivel spanolok, akárhány kiscsajt megkaphatok, és egyszerűen úgy érzem, hogy nincs számomra akadály, olyankor vagyok olyan ember, amilyennek úgy érzem, hogy lennem kellene. Olyan, mintha teljesen más ember lennék, más értékrenddel.


Kérlek, válaszoljatok, előre is köszi.


20/F


2010. okt. 23. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez néha megy alkohol nélkül is. Magabiztosságnak hívják és tényleg könnyebb lenne mindennap inni, de valahogy jobban élvezem mikor magamnak csinálom. :D
2010. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

így éreztem én is egy időben, de rájöttem, hogy ez kib*szott idegesítő, és inkább erőlködök hogy alkohol nélkül is ilyen legyek. akartam,tettem érte, és kezdek olyan lenni.

csak akaraterő kérdése.nem hülyeség.

2010. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!