Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hallottam olyan porról vagy...

Hallottam olyan porról vagy valami hasonlóról h beveszed és megszünteti az alkohol okozta állapotot. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet ez de nekem is mesélte egyszer haverom hogy egy baráti társasággal nagyon berúgtak és egy házibulibvan már a tető akarták bontani a házról mikor rájukhívták a rendőrséget és a mentőket. és a mentősök adtak nekik egy olyan tablettát amit bevettek és 5-10 perc múlva szanaszét hányta magát mindenki aki bevette és utána már meg is szűnt eza részegségük szóval nem tudom mi lehet ez de tényleg van valami ilyesmi
2009. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is hallottam valami ilyesmiről.Csak az tabletta és ha jól tudom azelőtt kell bevenni mielőtt innál.És akkor nem leszel másnapos.De még sehol sem láttam ilyet.
2009. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jaja jól jönne szilveszterre :P
2009. dec. 27. 18:30
 4/17 anonim ***** válasza:
hát mivel a másnaposság attól van tulajdonképpen hogy az ember kiszárad, nem hiszem hogy ezt bármilyen porral vagy tabival lehetne orvosolni, max úgy előzhető meg ha sok vizet isztok a pia mellé hogy pótoljátok amit az alkohol kivon:) (1. vtam)
2009. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam :)
2009. dec. 27. 18:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem léteznek csoda szerek, ha nem akkarsz seggrészeg lenni ne igyál sokat és egyél sok zsíros kaját, alkoholos italok után egy pohár vízet kell inni csökkenti a másnaposság tüneteit.
2009. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszzike
2009. dec. 27. 20:14
 8/17 anonim ***** válasza:

létezik. a spuri az ilyen, de ha nem vigyázol, könnyen megszünteti a szívverés okozta állapotot is, amit néha nevetve csak életnek nevezünk.

nagyon aljas dolgokat művel, ha elcseszed a mértéket, de az alkoholról másodperceket alatt lehoz, mintha nem is ittál volna.

2009. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ma 20:16-os, küldtem neked egy privit majd nézd már meg légyszi
2009. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszer húsvét alkalmával a sulink asszisztensnője egy koffeinkapszula segítségével (elmondása szerint) pillanatok alatt helyreállított bennünket, pedig igencsak ittasak voltunk. A kávénkba csempészte bele.:)
2009. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!