Vanadinit kérdése:

Mit tegyek haez van?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint kicsit túlsúlyos vagyok. De én viszont nem érzem annak magam, sőt az oztályban pl. elég soványnak számítok. A fiúk is kezdenek udvarolni nekem. Akkor most mi van?

febr. 12. 21:34
 1/8 anonim válasza:
Ha te így érzed jól magad akkor ne foglalkozz más véleményével. Az a fontos hogy magadnak megfelelj
febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit megnyugodtam.
febr. 12. 21:44
 3/8 anonim válasza:

Ha te nem látod magad annak, akkor szerintem nem vagy az.

Anyukád sokat szokott foglalkozni a saját testsúlyával? Vagy a tiéddel? Nekem pl van egy pár olyan ismerősöm, akik kövérnek látják magukat és mindenképpen fogyni akarnak, közben pedig szerintem teljesen normális az alakjuk. Lehet hogy anyukád is sokat aggódik a saját testtömege

miatt és ezért a tiedet is kritizálja. (Persze nem ismerem, így nem tudhatom, szóval ha nem így van akkor ne ne vedd magadra se te, se anyukád)

febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17
febr. 12. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak jót akar. Én meg haragudtam anyámra amiért kiskoromtól nekem is nagy tányérra szedtek, molett tini voltam.

Sportolok, vékony vagyok 20 éve. Van egy lusta, dagi kamaszlányom, tudod milyen fájdalom hogy én xs-es méret vagyok, neki pedig m-l méret kell?

febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyén és ízlés függő, hogy kinek mi oké, mi nem.


Ahogy neked is megvan a saját véleményed és egyéni nézeted ezügyben, úgy mindenki másnak is.


A te testedet pedig saját ízlésedre formálod, ahogy neked okés.

Persze egészséges kereteken belülre értem.


Ismerd meg emberek ízlését, kik miket szeretnek a másikon, milyen vonásokat, alkatokat stb és rájössz, azaz szembesülsz azzal mennyire mások vagyunk.


Pl tesóm szép eredményt ért el a kondizás által.


Mutatta nekünk az előtte utána képet.


Húgomnak és anyámnak az aputestes alkat jött be jobban, nekem viszont a mostani alkata, ahol lapos a hasa és szépen látszik az izomzata, formásabb a karja, nem egy zsíros tömb, mint előtte stb.


Vagy pl game alatt dumáltam srácokkal és karakter kinézetektől a real kinézetekig mindent témáztunk.


Egyikük kifejezetten a nagy combos húsos nőket szereti, másikuk a nagy 3 tenyeres méretet, de amit lehúz a természetes súlya. Vagyis nem peckes szilikon, az taszítja.


A guild vezetőnknek pedig az jön be, ami nekem is.

Arányos, nem túl nagy idomok, de feszesek és formásak, lapos has, karcsú lábak, de nem gebe.

A finoman karbantartott hason pedig vannak vonások, amiket imádok, ami nekem is megvan a valóságban és imádom.


Szóval fogadd el, hogy mások vagyunk, ahogy te magad is. ☺️

febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
febr. 13. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!