Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek el láb alól egy...

Hogyan tegyek el láb alól egy nyestet, hogy ne csukjanak le érte?

Figyelt kérdés

A csapdákba nem megy meg. Már mindent megpróbáltam, a legdrágább legprofibb csapdákat, mindenféle neki való kedvenc étellel, de nem megy bele. A szomszédok azt javasolták, hogy mérgezzem meg, de ezért három év börtön jár, méghozzá letöltendő. Ezt nem akarom bekockáztatni. Viszont most már annyi kárt okozott, hogy mindenképpen meg kellene szabadulni valahogy tőle.

Mit tehetek?



2017. ápr. 22. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem senki nem fogja megtudni, hogy épp te mérgezted meg. Tegyél ki mérget, de olyan helyre ahol csak ő tud hozzáférni, hogy macska- kutya még véletlenül se egye meg!
2017. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Engem meg nyugodtan hívj, viszek neked befőttet a börtönbe..! Szerezz be egy kutyát vagy kérj kölcsön...:)

Nyestriasztó sem vált be? Hihetetlen...

2017. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az én házam tetőszerkezetébe is beköltözött.Próbáltam elküldeni,de jólérezte magát nálunk családjával együtt.


Végül a szégyellőssége miatt hagyott el minket,ugyanis állandóan világítottam nekik a padláson.

Ahol nem kívánatos vendégek,állandó világítást kell biztosítni nekik.

2017. ápr. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!