Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pisiltetlek be kiskorotok óta?

Pisiltetlek be kiskorotok óta?

Figyelt kérdés

Ti pisiltetlek be úgy 6-7 éves korotok után valamilyen okból? Mi történt, miért, hány évesen?


A korotok és nemetek ha megírjátok megköszönöm!

23/f



febr. 17. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Voltamm már annyira részeg hogy álmomban becsurrant :D

30++F

febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Három éve november elsején. Azelőtt pedig 30+ éve.
febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Perse hogy be szoktam pisilni rendszeresen.
febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Látom a kiemelt kérdések közt is ott vagy ugyanezzel a kérdéssel. Ne itt pisifétisezz, légyszi.
febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 erogeen ***** válasza:
47%
Igen. Szeretem tartogatni és a végén időnként bemegy. Élvezem... F
febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
82%

Suliban olyan WC volt, hogy mindig inkább egész nap visszatartottam, így sokszor fordult elő, hogy csak éppen időben értem haza, de bepisilni csak egyszer sikerült 16 évesen, 9 órás nap + busz + foglalt WC otthon. Kb. 30 másodpercet tudtam várni a WC előtt mire megtörtént, elég kellemetlen volt.

L

febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

12 évesen éjszaka bepisiltem, utána pedig 16 évesen, mert tartogattam, aztán egyszer elkezdtem nevetni, és becsurgott az egész.

L

febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Életemben először ittam sört, de nem tudtam hogy vízhajtó, ezért bátran megittam kocsiút előtt. Akkor tudtam meg, hogy vízhajtó hatású, amikor félúton már levegőt sem kaptam rendesen. A párom hamar észrevette és elkezdett a vízről és a pisilésről beszélni és utánozta a pisi hangját hogy bosszantson és ettől még nehezebb volt visszatartani, de kibírtam. A kapuban minden pillanatban azt hittem, hogy a következőben fogom teljesen összepisilni magam. A párom nyitotta az ajtót, én pedig sürgettem őt és ő nevetett. Amikor kinyílt az ajtó, rohantam be. A fürdőig elértem, a wc elé léptem, elkezdtem volna kicsomagolni magam és abban a pillanatban bepisiltem. Felemeltem a kabátomat, hogy legalább az ne legyen pisis.
febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Volt rá példa párszor 🤣

19f

febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!