Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha újrakezdhetnéd az életed...

Ha újrakezdhetnéd az életed miket csinálnál másképp és miket nem?

Figyelt kérdés

febr. 25. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem pasiznék, hanem inkább tanulnék.


Jobban megválogatnám azt, hogy kiket engedek közel magamhoz és nem zavarna, ha pl. 30 évesen is még szűz lennék, lexarnám!


Kevésbé akarnék másoknak megfelelni és minden döntésemet ahhoz igazítanám, hogy nekem jó legyen.


Gyerekkortól kezdve sportolnék és nyelveket tanulnék.


Az egészség és a tudás a legfontosabbak, a többi jön magától idővel.


Nem kell bepánikolni és semmit elkapkodni.


Továbbá: mindig kiállnék magamért és nem hagynám, hogy az osztálytársaim vagy akárki tönkre tegyen. Inkább bevállalnám az igazgatóit vagy a kirúgást, de nekimennék mindenkinek, akivel szép szóval nem lehet megértetni.


Rendkívül meghatározó a gyermekkor és ha azt tönkre teszik, onnantól az egész élet meg van nyomorítva.

febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék annyit mások véleményével, és nem csak a saját eszetlen fejem után mennék. Amit nem csinálnék másképp, az a tanulás, szerencsére nem is akadtak vele komolyabb gondjaim, és felnőttként megtapasztaltam, hogy az miért is nagyon fontos.
febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megbecsülném azokat az embereket, akik szerettek engem.
febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ugyanígy csinálnám. Minden tapasztalat, élmény hozzájárult ahjoz, hogy ma az a csodálatos ember legyek, aki vagyok. Nagyon szeretem magam, s nagyon szeretek minden embert. 😇🙏❤️
márc. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felszerelnék hivatásos tűzoltónak, amiről hagytam magam lebeszélni.

Amit a családi vállalkozásban főállásban csináltam, azt pont a 24/48-as szolgálat 48-aiban ugyanúgy meg tudtam volna csinálni.

Sokkal markánsabban húznám meg a határaimat, sok dolgot nem hagynék velem megcsinálni, amiket hagytam.

Kidobnám az exemet, aki 26 éves koromban az első hóforduló ünneplése helyett kiment a közeli erdőbe hisztizni és duzzogni úgy, hogy velem együtt mindenki hülyére aggódta magát. Kilencvenes évek, neki nem volt mobilja még, azon hisztizett be, hogy az anyja ocsmendáré módon leugatta, amiért át akart jönni hozzám. Ő engem is leszarva elment duzzogni. Éjjel került elő. Én ki akartam szekszuálni, mint kiscicát kakikálni, (bni mint macskát szni), de apámék jöttek azzal, hogy képzeljem magam a helyébe (az enyémbe senki nem képzelte bele magát) meg hogy nézzem el neki. Hát nagyon érdemes volt, mert 15 évig voltunk kapcsolatban, míg a végén ő dobbantott. Én is sokat hibáztam, nem húztam meg a határaimat.

Nem mennék bele azokba a hitelekbe apámékkal közösen, amik kishíján tönkretettek évekkel később.

Jobban figyelnék a megérzéseimre.

márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ebbe az ember által legyártott pöcegödörbe születnék bele, úgyhogy totál mindegy volna, hogy mivel tölteném el itt a rám kiszabott időt.


Ha a mostani fejemmel vissza mehetnék a régmúltba, az már egy sokkal izgisebb dolog lenne. Vagy nem.


Jól van ez így, ahogyan történt.

márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!