Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit nagyon vársz ezen...

Mi az amit nagyon vársz ezen a héten, ebben a hónapban, évben?

Figyelt kérdés

márc. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma azt, hogy az asszony végre kijöjjön a fürdőből, mert már 40 perce ott van, a héten a hétvégét, ebben a hónapban a fizut, ebben az évben a nyarat, mert tervben van egy nagyon jó kis nyaralás a párommal.
márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A végét, egyel kevesebb marad hátra
márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meggyógyúljak
márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy előbbre jussak valamiképpen az életben. Szerintem ezzel nem vagyok teljesen egyedül.
márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hétvégét. Hogy végre szép tavaszi idő legyen és lehessen menni kirándulni. Ebben az évben azt hogy kicsivel előrébb legyek a céljaimhoz
márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az év eddig nagyon jól alakul:túl vagyok jó pár szuper egyedi programon,egy csodás utazáson,és a most hétvége is izginek ígérkezik-eleve klassz,h hosszú hétvége lesz-bár imádom a munkám is-.A fizut én is várom minden hónapban,mert imádok shoppingolni,de igazából minden egyes napnak pozitívan indulok neki,amit megkönnyít 4imádnivaló cicukám:velük minden egyes nap csúcsszuper és nagyon vidám!:)
márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!