Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kell egy szám amihez viszonyít...

Kell egy szám amihez viszonyítva abba tudom hagyni a szerencsejátékot?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szerencsejátékozok, voltak periódusok amikor nem játszottam. Ilyen fél év volt a legtöbb.

31 éves vagyok és 5,6 millió forintom van benne.

Ha most újra csinálnám akkor nem kezdenék bele. Viszont annyira kilátástalan volt a helyzetem a gyerekkoromtól kezdve hogy nyomtam, tavaly óta van olyan melóm ami már úgy normálisabban fizet, hogy meg tudok élni belőle + félre tenni.


Viszont a céljaim között szerepel ezeknek a pénzeknek a visszanyerése, de már egyre többel vagyok benne, és még többre lenne szükség.

Egyetlen ok van amiért csinálom:

ha elbuktam 5,6 milliót akkor mindegy hogy 5,7 vagy 6. Ha már 6 akkor tökmindegy hogy 6 vagy 10.

Hetek óta keresek valamit amihez tudnám viszonyítani, hogy mi lehet 5,6 millió. Például ha éves bevételem lenne annyi, de nincs.

Tegyük fel 1 évig hiába dolgoztam, de nem 1 évig hanem 1,5.

Ha másfél akkor már mindegy mert túlléptem.

A másik ilyen a kor, ha 30 éves lennék az kerek szám, de 31. Miért pont most? Nyilván most jött meg az eszem, mert ha 1 milliót elbukok 1 este alatt akkor 10-et is eltudnék.


Valami jeles szám, dátum vagy esemény kellene ami tényszerű. Mert ha azt mondom hogy rájöttem hogy hülyeség, az szukbjektív. Ha csak ez alapján csinálom akkor egy gyenge pillanatomban változhat.



márc. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van am baj rendesen. Nem szamok kellenek neked hanem terapia, ami csokkenti a fuggosegedet, nem megerosites hogy 'a szamok' alapjan pont jo minden amit csinalsz.
márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Kérj segítséget amíg tehted.. barmennyit is nyersz majd, lehet husz harminc negyven millat.. vissza fogod jatszani.. mindig es mindig a bank nyer, eza fuggoseg lenyege.
márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nyomassad tovább, tesó.

Neked már úgyis mindegy, legalább a kaszinónak legyen jó.

márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 lehetőséged van: 1. Elmész dolgozni, és munkával keresed meg a pénzed. 2. Folytatod tovább a szerencsejátékot(úgyis fogod), és elbukod a maradék pénzed is.
márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így is dolgozok.

Ezek a fizetésből maradó pénzek. A számlákra ennivalóra mindig van.

De hiába lenne most 50 millióm akkor is zavarna az az 5 millió amit elbuktam. Nem a pénz összege a lényeg, hanem az egyenleg.

És ha pluszba lennék akkor abba tudnám hagyni. Akkor új élet kezdődne.

márc. 15. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem akarsz hazudni, vagy magadnak? Tudod, pontosan úgy van kitalálva az összes szerencsejáték, hogy ne te járj jól. A vakszerencsére alapozni így nem okos ötlet. Ami pedig azt illeti, hogy új élet kezdődne, számodra nem fog, akkor sem, ha nyersz. Be kell látnod, függő vagy. Számomra az utóbbi egyébként a gyerekvállalást jelenti.
márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lakással hogy állsz? Mert ha azt is szeretnél akkor sürgősen le kell állnod és mától abbahagyni a szerencsejátékot?
márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!