Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira frusztrálnak a munkabe...

Annyira frusztrálnak a munkabeli kudarcok, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozásban dolgozunk együtt, több generáció. Faterom a vezető. Én egy türelmetlen fickó vagyok, aki azt szereti, ha minden klappol és igényesen, de gyorsan túl vagyunk a feladatokon. De amikor olyan "magától értetődően" menne a munka, akkor valami hülye hiba mindig beleszarik és én rohadt ideges tudok lenni az ilyen nyögvenyelősditől. De nem elég az, hogy ez frusztrál, még faterral is megy a konflikt, mert szerinte birkatürelműnek kéne lennem.

(normális válaszokat kérek és ne a más munkahely keresést, mert AZ MA NINCS!)


2010. okt. 26. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogyha fater olyankor nem idomítani akarna, hanem rám hagyná, akkor sokkal hamarabb túl tenném magam.
2010. okt. 26. 13:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg a faterodnak. Apáddal már csak beszélhetsz őszintén, nem? A legközelebbi hozzátartozód!
2010. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!