Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másokkal is szokott ilyen lenni?

Másokkal is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Velem már volt olyan alkalom vagy helyzet vagy hogy is mondjam még, hogy egy bizonyos helyzetben valamiért valahogyan nem is magamat hanem csak a körülöttem lévő környezetet éreztem feszültnek vagy a légkört pl elmentem volna egy irányba a városba de mivel akkor ahogyan közeledtem egy olyan hely felé ahol emberek voltak vagy csak bizonyos ember típusok akkor olyan feszültnek éreztem a légkört aztán inkább egy másik irányba mentem el.

Ez konkrétan mivel magyarázható?



#társadalom #pszichológia #Feszült légkör
márc. 24. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, velem még nem volt ilyen, illetve kétlem, hogy ez normális.
márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem talán nem ilyen erősen, de megesett, hogy feszültbek éreztem a légkört, de nem volt rá semmi okom. Valószínűleg trauma stressz, túlgobdolás okozhat ilyesmit. (Legalábbis nekem, de lehet másoknak más és más okozza)
márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en rendszeresen. Szerintem az embwreknek van kisugarzasa es egyesek erzekenyebbek lehetnek ra... tobb telepulesen is lakom/laktam, es az alfoldon nagyon bizarr az emberek kisugarzasa. Persze errol nem beszelek, mert egyesek bolondnak hinnenek.
márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, utolsó!

Mit érzel az Alföldi embereken?👀

márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem több oka is lehet a dolognak, hogy bizonyos helyzetekben feszültnek érezzük a légkört ugyanis volt rá alkalmam , hogy meditáltam és valahogy azóta kezdődött ez nálam, hogy feszültnek érzem néha a légkört főleg ha olyan emberek vannak körülöttem lehet, hogy ezzel a feszült légkörrel csak valami vagy valaki üzenni akar nekünk hogy jobb az adott pillanatot, helyzetet elkerülni mivel nem ismerjük a társaságot és mivel nem ismerjük őket nem tudjuk mire hogyan reagálnak és mi megint hogyan reagálnánk rájuk vagy a helyzetre és az is lehet hogy nincs meg hozzá a kellő önbizalmunk bátorságunk hogy kitudjunk állni magunkért vagy valahogyan valamilyen módon megvédeni magunkat.
márc. 29. 20:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Legalábbis én erre jöttem rá ezzel a dologgal kapcsolatban
márc. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!