Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen furcsa...

Csak én vagyok ilyen furcsa vagy másokkal is szokott ilyen történni?

Figyelt kérdés

Szóval kiskorom óta rendszeresen van deja vu-m de már kezdek hozzászokni viszont néha már nagyon idegesít.Meg sokszor álmodok dolgokat mondjuk egy filmet amit régen láttam (egy ideje már nem nézek TV-t) és egész nap a filmen jár a fejem aztán mikor bemegyek a szüleimhez az megy a TV-ben.Volt már olyan is hogy apa megkérdezte hogy találd ki mivan a TV-ben én meg rávágtam egy műsort amit egyszer láttam csak mert valamiért eszembe jutott és tényleg az ment! Meg tegnap este egy régi osztálytársamról álmodtam akivel már egy éve nem beszéltem és ma meg felhívott hogy szeretne velem találkozni.Meg a múlkor külföldön voltunk és egész napos kocsiút volt így hát olvastam.Aztán nem tudtam a könyvre figyelni mert egy furi kép jutott eszembe egy víz alatt lévő templomtorony egy völgyben meg hogy a szüleim is ott vannak.Aztán kb.10másodperc múlva apa hátraszólt hogy a következő város amin áthaladunk az lesz ahol akkor voltunk mikor 3-4 éves voltam.Egy elöntött templom van ott aminek csak a tornya llátszik ki..hihetetlen az ember mikre emlékszik hisz 3-4 éves voltam.És elég furi a memóriám szinte mindent megjegyzek..3-8 éves koromigminden évben voltunk kirándulni és olyan dolgok maradtam meg bennem hogy a szálláson az ablakon a szúnyoghálóba volt szorulva egy légy meg ilyenek.Lehettem vagy 3 éves akkor.Szüleim szerint kivételes memóriám van de néha úgy érzem túl sok mindenre emlékszek olyanokra is hogy vagy 2 hónappal ezelőtt 135 forint volt a karfiol amit vettünk..és nem kamuból írom ezeket tényleg megtörténtek és nem tudom hogy normális-e.Mással is szoktak ilyenek történni?

15/l



2014. júl. 14. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenre szoktam emlékezni,vannak dolgok,amikre ugyanúgy,mint te.Nagyon jó a memóriád,és ez jó dolog.Ennek még sokszor hasznát veheted,akár a suliban is. ;)
2014. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Suliban rövidtávon jó csak az a baj hogy minden a fejembe megy órán meg ha egyszer elolvasok valami így teljesen leszoktam a tanulásról..pedig ha idővel romlik a memóriám még bánni fogom hogy így ellustultam:/
2014. júl. 14. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevesen vannak ilyenek, mint te. Olvass utána, hogy legyél tisztában a lehetőségeiddel és a korlátaiddal.
2014. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amég fiatal vagy,nem hiszem,hogy fog romlani a memóriád,nyugi.Én is így végztem el a sulit,és érettségiztem le nem is rossz eredménnyel.Úgyhogy ne aggódj emiatt,mert te még jobb vagy.. :)
2014. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!