Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? szorongás

Mit tegyek? szorongás

Figyelt kérdés
sziasztok , 16 éves vagyok, nem meghatározott szorongással vagyok diagnosztizálva. fél éve nemtudok megcsinálni olyan dolgokat amiket előtte bármikor, rengetegszer volt halálvágyam de sose tudnám megtenni. Az elmúlt egy hónapba egyre furább gondolataim vannak, olyan érzésem van mintha ez a világ nem is lenne valódi vagy a létezésem nem lenne valódi és igazából minden tárgyat, embert magam köré képzelek. Pszichiáter írt fel nekem gyógyszert viszont csak szarabb lett tőle, azóta abbahagytam.

márc. 26. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Menj vissza a pszichiáterhez.
márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez járok most is... de ő csak gyógyszert akar felírni, énmeg már rohadtul félek a mellékhatásoktól. ezért kérdezem, hogy volt e valakinek ilyen, van e más megoldás
márc. 26. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért akar gyógyszert felírni, mert szükség van rá. Visszamész, közlöd, hogy rosszabb lett, ír fel másfajta gyógyszert.
márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Lehet egy pszichológus jobb volna. Ő nem írhat fel gyógyszert, de tud segíteni. Nekem rengeteget segített és neki köszönhetek mindent. Ő meghallgat és tud segíteni
márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
voltam annál is most jelenleg a 4. pszichiáter/pszichológushoz járok de úgy érzem semmi sem segít már az is szóba jött, hogy pszichiátriára küldjenek, de ott csak jobban tönkre tennének.. Szerintetek?
márc. 26. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia "Kandela" pszihológus csapatot ajánlom. Szuperek.
márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj ki több szakit. Ugyanis kevesen elhivatottak.


S nem mindegy, hogy feltárjátok a problémáid gyökereit és a nagy változtatáskor ideiglenesen szedsz valamit, hogy ne a szorongás, depi terelje el a figyelmed, hanem tudj fókuszálni a javulásra,megoldásokra.


Sok nem elhivatott vagy befásult átlag szaki csak meghallgat, összevissza a betegre aggatnak hamis, téves diagnózisokat s írják a recepteket... Ugyanis mindez plusz kess nekik.


Erről van hosszú interjú, összefoglaló a youtube-n is.


Mik okozzák benned ezen érzelmeket?


Ne csak a szakitól és bogyóktól várd a segítséget.


Első sorban neked kell minőségi énidő keretén belül elmélkedni ezeken, megoldást, kiutat keresni. (telefon és társait letenni, te és a gondolataid legyenek fókuszban)


Te vagy abban a testben, elmében. Neked van a legnagyobb hozzáférésed az információkhoz.


Ha fejtegetni szeretnél, de nem megy egyedül és rendes szakit se találsz, akkor írj bátran s reflektálva visszakérdezek,ha kell.


Önmagunk felé megfelelő kérdések megválaszolása s ennek folyamatos ismétlése az, ami visszavezet a probléma gyökeréig.

márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az ÚR JÉZUS KRISZTUS minden rosszból szabadító.
ápr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!