Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmúlás, elmúlnak a dolgok?

Elmúlás, elmúlnak a dolgok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet ez. Félek attól,hogy elmúlnak a dolgok?


Amit tudni kell, hogy 3 hónapja vesztettem el édesapám, rá két napra pedig a volt barátomat.

Apukam beteg volt,volt barátom pedig kiment a vonat elé.


Vidéken nőttem fel, már évek óta nem lakom a szüleimmel (mostmár csak édesanyám). Havi szinten járok haza, nagyon sokszor olyan érzések törnek rám amiktől elszomorodok. Írok példákat.


- ha kint vagyok az udvaron sok mindenről pl időjárás, eszembe jut,hogy volt barátommal mennyit sétáltunk olyan időben, mennyire jó volt, az érzések, és hogy ez soha többet nem fog megtörténni, mert mással nem lenne olyan és ő már nincs velem, megismételhetetlen dolog.

Vagy akár gyerekkori nyaralások, az udvaron való sütogetes a családdal, itt ugyanez a megismételhetetlen dolog jut eszembe, és hogy mennyire jó is volt.

Miért? Sírok is ilyenkor. A gyászon sem vagyok túl, ez nyilvánvaló.

Mindig az jut eszembe lesz idő amikor a mostani átélt jó dolgok is csak emlékek lesznek, próbálok is mindent megörökíteni, de nem szeretném,hogy bármi is elmuljon.


Mi a véleményetek erről? 27/N



ápr. 1. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmúlnak. Az élet megy tovább. Új lehetőségek, új élmények.
ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tok normalis erzesek. Gyaszolsz.
ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem a szeretteid miatt.


Én nem gyászolok, nem vesztettem el senkimet, mégis hasonló gondolataim vannak. Él még minden családtagom, nem rég volt egy szakításom, de igazából elég barátságosan történt és szoktunk még beszélni is időnként. Ahogy az idő telik és már nem vagyok annyira fiatal, a barátaimmal szétszéledtünk, mindenki dolgozik és már nem járunk úgy össze, nem beszélünk annyit.


Hiányoznak azok az idők, amikor hétvégente összejöttünk valahol és elmentünk sétálni, ettünk egy pizzát. Este felléptünk chat.hu-ra és együtt filóztunk, hogy mit írjunk a lányoknak.

Hiányzik az, hogy suli után fellépünk a szerverre és grindltuk az exp-t, hogy előbb legyen meg a level 100 és a jobb item set.

Hiányzik az, amikor még minden új volt, német filozófusok gondolatai, a relativitáselmélet vagy csak valami party trick, amit nem érettem. Vagy amikor Son Goku először változott át szupercsillagharcossá. Az epic volt :)


Ezek olyan élmények, amiket soha nem fogok újra átélni. Úgy érzem, hogy egyre kevesebb az ilyen és hiányzik ez az érzés.


Én nem gyászolok senkit, de talán gyászolom a múltat.


Csak, hogy ne legyen végig negatív, amit írok, azt még hozzáteszem, hogy hiszem, hogy történnek majd még jó dolgok, amiért érdemes itt maradni. Alkotni valamit ebben a világban és azt megosztani másokkal.


Ki tudja, talán a a legkedvesebb élményeink még előttünk állnak :)

ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!