Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mindig részegen írok ki...

Miért mindig részegen írok ki kérdéseket? (Józanul eszembe se jut.)

Figyelt kérdés

Sajnos tele vagyok félelemmel. És ilyenkor kitör belőlem. Persze ilyenkor sötét minden. Úgy érzem teljesen fölöslegesen éltem. Már nem akarok változni. Belefáradtam.

Félek a haláltól,rettegek tőle.

Csak azok hangját hallom akik szidnak (munkatársak, szomszédok,rokonok, utcán idegenek stb.)

Bocsi csak megint van bennem pár sör.

Ja azt ne írjátok hogy szokjak le, meg hasonlók.

És nem megyek semmiféle doktorhoz. Pedig egy vérkép nem ártana de még arra is képtelen vagyok.

Persze aki a gép másik felén van annak más az élete, annak minden szipi-szupi, megértem. Nem vagyunk egyformák.


42/F Szűz incel



ápr. 5. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ööö
ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amúgy annyira jó fej a moderátor.

Gyorsan átrakta a kérdésem másik topikba. Akár törölhetne is ennyi erővel.

ápr. 5. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj!
ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretsz úszni kérdező?
ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem az jelenti egy ország fejlettségét hogY milyen munkakörök hajléktalanok. Ha majd az orvos is hajléktalanszállórol jár be dolgozni na az lesz a vég.

Bocs hulye

ápr. 5. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Bekísérjelek dokihoz vagy mi? ><
ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel tudok azonosulni, sajnos. Szar az élet.
ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!