Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha a filmek világában élek?

Baj ha a filmek világában élek?

Figyelt kérdés
Nem igazán vágyom az emberek társaságát, egyedül szeretek lenni a legjobban legtöbbször a szobámban. Rengeteget olvasok, filmeket nézek, bármit, ami segít elmenekülni ebből a sz@r világból. Szinte mindenről sajátos véleményem van, amire az emberek nem tudnak mit reagálni, ezért nem tartanak jó társaságnak. Állandóan kattog vmin az agyam, nem beszélek sokat, ha mondok vmit annak súlya van. Vágyom megismerni a szerelmet, de nem hiszem, h képes lennék fenntartani egy kapcsolatot, azért mert a szerelemről is máshogy vélekedem mint a legtöbb ember. Bulikba nem szeretek járni, idegenekkel sem szeretek társalogni, se felszínes ismeretségeket kötni.Úgy gondolom igy is látom a világ apró szépségeit.
2010. okt. 26. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

az ember aki olyan mint én!:)


engem sem értenek meg. és ez annyira bánt, próbálom néha palástolni és magabiztosnak tűnni ,ha nem kell beszélnem néha be is jön ,de sokszor nem


meg nem birom ezeket a beszólos vicceket, röhögnek ,én meg nemértem min ,megkérdezni meg nem lehet ,mert akkor gyökér vagyok:(

2010. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok ,eddig egy barátnőm volt az is 3 éve ,és csak azért mert tetszettem neki ,nemigazán ment a csajozás aztán mikor benne voltam a kapcsolatba akkor tök jó volt ,de azóta nyilván megin' nincs párkapcsolatom:(17F
2010. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mások vagyunk
2010. okt. 26. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:

nem? kor?


amúgy nekem túl komoly vagy.

ha te jól érzed magad így, akkor oké.

ha nem, akkor változtass.

próbáld ne csak magadat látni a világodban, és a többi emberhez alkalmazkodni.

az egy dolog hogy más vagy mint a többi. de nem vagy egyedül. nincs 2 ugyanolyan ember.

és túlságosan magadba zárkózol, nem ismered meg az életet (már attól függ hány éves vagy) nem rossz dolog ha mindig értelmeseket mondassz, meg más véleményed van, de például szórakozni hogyan szoktál, ha nem jársz bulikba, nem szereted az emberek társaságát? mert az olvasás és a filmnézés az más. nem leszel rendesen szocializálva, mikor az élet kényszeríteni fog rá, hogy olyan dolgokat csinálj ami most még nem kötelező, de később nem lesz más választásod.

szerintem gondolkodj el hogy jó-e ez így neked?

mert nekem úgy tűnik hogy te így jól érzed magad. de szerintem ez így mégse helyes :/


19/L

2010. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bánat? egy nagy óceán.

S az öröm?

Az óceán kis gyöngye. Talán,

Mire felhozom, össze is töröm.

2010. okt. 27. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
????
2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2010. okt. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!