Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne féljek a...

Mit tegyek hogy ne féljek a horror filmek szereplőitől? Mert akár mit megnézek vagy hallok rögtön megijedek tőle

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne nézz horrort? -.-"
2011. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy küzdhetem le a félelmem?
2011. júl. 10. 01:00
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha véletlen látok egy képet vagy akármit én már akkor is parázok
2011. júl. 10. 01:01
 4/9 anonim ***** válasza:
én is.. :D azért ebben nem tudok segíteni. csak már évek óta nem nézek horrort, így lassan elfelejtem. úgyhogy csak ezt tudom mondani :)
2011. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézz meg egymás után egy csomót hátha akkor már unni fogod xd

én pont most végeztem eggyel, tök sötétbe néztem egyedül és elég jó volt :D

2011. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd ha látsz a filmeknél ijesztöbbet (pl a valóságban) akkor nem fogsz félni a filmektöl :)
2011. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az emberek meglepődnek attól, hogy paráznak a horrorfilmektől. Nem ez a lényegük?
2011. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szívj füvet előtte és akkor nem fogsz parázni!
2011. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hm....nos GOndolj arra hogy ez csak egy film gondold hogy milyen rossz a sminkesek mert képzeld el a kör bölcs a csajt görkörizni az utcán nagymamád ruhájába nem röhögnéL?? gondolj ilyen butaságokra :DComikulissimus: Mumus elleni bűbáj. Arra kell közben gondolni, ami nevetségessé tenné a mumust és a varázslat ennek megjelenítésére kényszeríti a mumust.
2013. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!