Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Férfiak! Ti tényleg igazat...

Férfiak! Ti tényleg igazat adtok annak a kutatásnak,hogy a wc-n szoktatok órákat időzni? Mi a jó ebben?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ezért:


[link]


TL;DR

"De a leggyakoribb válasz az volt, hogy azért vannak ott, hogy „egy kis időt töltsenek egyedül”. Ott távol vannak a világ zajától, és nem szól hozzájuk senki. 63 százalékuk mondta azt, hogy a munkahelyi vagy otthoni frusztrációk miatt tölt szándékosan több időt a vécén."

ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Illetve a munkahelyemen ki nem hagynám, még fizetnek is érte.:D
ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktam órákat tölteni.


Az tény, hogy több időt töltök, de egyszerűen problémás az ürítést, van, hogy akárhogy nyomom, idő kell, mire kijön. Ha félbehagyom, pár perc múlva vissza kell mennem.


De így is 10-15 percre kell max gondolni. Örülnék, ha nem lenne erre szükség, de ez van.

ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pisilek, kakilok, meditálok ez kb 5perc de nem órákat.
ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
max 5-perc.
ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Juliusz48 ***** válasza:
Ha az ajtón kívül vársz, hogy bejuss, akkor minden hosszúnak tűnik, de nyugodtan leülve megkönnyebbülni, az olyan kellemes érzés, amit nem érdemes elkapkodni. Egyébként én a kábelt, amint kinyomtam lehúzom, hogy kevesebb szaga legyen, aztán meg kell várni míg a tartály újra megtelik, mert a papírmunkához is kell a víz.
ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 15-20 évben sok rostos élelmiszert viszek be, mert az nehezen felszívódó szénhidrátokat tartalmaz és nem rakódik ki zsírként azonnal. Napi 2-3 alkalommal is kell mennem wc-re, és ha elsietem, 15 perc múlva még vissza kell mennem, úgyhogy fél órát is ott töltök. Közben olvasgatok, de előfordult az is, hogy programot írtam közben.
ápr. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Programot írni sz*rás közben? Szoftverejlesztőként ez számomra valami next level shit. Örülök, ha legalább akkor nem kell programot írnom.
ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sose értettem,h lehet wcn ülve dohányozni v újságot olvasni,ráadásul büdösben,szaros seggel-máshol is lehet egyedül lenni,pl egy parkban ,kevésbé büdös helyen:D

Én ahogy végeztem,kitörlöm a seggem,sőt meg is mosom,lehúzom a cuccost,befújok,és már ott se vagyok-még ha székrekedésem van,akk se tart tovább5percnél!:)

ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a napi egészséges férfilét kulcsfontosságú elemét képezi. Azért nem órákat töltünk ott, csak míg el nem kezdődik a zsibbadás. Fontos ügyelni arra, hogy éppen elkezdődjön a zsibbadás és azonnal fel kell kelni.


Így mi férfiak megtaláljuk ezáltal a napi élmény által a tökéletes egyensúly mintáját. 10-15 perc ez. Testsúlytól is függ. Ez nagyon fontos. A kövérebb férfitársaim lába előbb kezd zsibbadni és ezért nekik előbb kell felállni. A szervezet így a wc-n űlve pontosan jelzi, hogy hányadán állunk a testtömeg indexxel. A gyors zsibbadás utal arra, hogy többet kellene mozogni. Aki bírja fél órát a wc-n, annak pedig többet kellene ennie és pihentetnie.


Mindemellett a telefon is fontos részét képezi ennek a meditációs formának. Kell, hogy hasznosan töltsük az időt wc-zés közben is. Én magam a hatékonyság érdekében reggeli sz.rás közben megiszom a kávémat, elszívok egy-két cigaráttát és elolvasom mindemellett a napindító gondolatokat , híreket, időjárást, sőt még arra is van időm, hogy megnézzem, volt-e komoly napkitörés az elmúlt 24 órában.


Te azt látod, hogy egy órát ülünk a wc-n. De valójában mi férfiak kemény fizikai, szellemi edzésünk és egyben napi meditációnk részét végezzük el.

Ez nem gyerekjáték. ez az "időpocsékolás" nagyon is serkenti, hogy tudjunk öszpontosítani. Szerintem annyi mindenkinek megjár, hogy had sz@rja ki nyugodtan magát úgy, ahogy neki az jól esik. Törvénybe is iktatnám ezt.

ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!