Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj hogy férfiként csak...

Az baj hogy férfiként csak Philips Villanyborotvával borotválkozok?

Figyelt kérdés
Világ életemben csak Villanyborotvával borotválkoztam! Ráadásul mindig csak Philips márkájúval. És az baj hogy csak hetente borotválkozom meg a Philips Villanyborotvával? Egyébként nekem simára le szedi a Philips Villanyborotva most is a szőrzetemet. És igen hagyományos pengés borotvával soha nem is borotválkoztam! Egyébként a Philips villanyborotvák olyan tartósak, hogy mióta elkezdtem a borotválkozást azóta ez a mostani a harmadik villanyborotvám van. Az előzők is Philipsek voltak! Most is Philips van! Még hozzá jelenleg egy Philips S7886/58 Series 7000 SkinIQ elektromos borotvám van. Egyébként 2003 októberében kellettet először borotválkoznom. És azóta 2003 októbere óta ez a harmadik Philips Villanyborotvám.

ápr. 15. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Bűnöd az anyagyilkossággal vetekszik.
ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Köszönjük a hirdetést, reméljük a gyártó megfizetett érte.
ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
És ettől írsz ilyeneket, mint hogy "kellettet"? Mert ha igen, akkor sürgősen hagyd abba.
ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh, de nagyon fura fogalmazási stílusod van.

Nem baj, azt használd, ami neked bevált.

ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ez itt a reklám helye?

De ha már itt tartunk, nekem fejborotválásra nagyon bevált a Philips S9000.

ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Istenkáromlás.
ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!