Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz? Azt hiszem beleest...

Nagyon gáz? Azt hiszem beleestem Freddy Krueger -be. (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Először is,bár így visszaolvasva nekem is röhejes a kérdés,de nem kamu...

A kedvenc filmem a Rémálom az Elm utcában (a régi verziós) és hát nem is tudom... szerintem beleestem Freddy-be! O__O

Ez nagyon gáz? Hiszen vannak akik animekarakterekbe esnek bele, meg akik filmszereplőkbe... (Itt például az Alkonyatra célzok)

Ez tényleg annyira gáz? Mikor barátnőpmnek elmondtam röhögve végigrohant a falun...ennyire ciki lenne?!

15/L


2010. okt. 27. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

szerintem Jason helyesebb csávó.


[link]

2010. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki, csak kamu. ha mégsem, akkor jól jár veled egy olyan, akinek a teste nagy százalékban megégett és heges az arca.
2010. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
JAson-t én is csípem,de olyan mint egy kisfiú XD... És nem kamu,mint már leírtam. -.-
2010. okt. 27. 16:40
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

ja és van egy késeskesztyűje

de vigyázz nehogy a szerelmed meglátogasson éjszaka mert turmixot csinál belőled

2010. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát tulajdonképpen azért (is) tettem fel,mert tegnap vele álmodtam XD

Tudom hogí fel kéne írni az álmokat,de már szinte teljesen elfelejtettem mi volt benne...csak valami homofób kifakadás rémlik...

2010. okt. 27. 16:52
 6/24 anonim ***** válasza:
ha tényleg meglátogatott volna most kiskanállal szednének le a plafonról ha megtörténne kérlek küldj magadról egy képet jó lesz farsangkor isizgetni a kisgyereket
2010. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van oan kesztyűm, ne aludj mert megöllek álmodban!
2010. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy "meglátogatott,hanem hogy vele álmodtam. Szövegértés.

És grat a kesztyűhöz,néztem,elég drága :D Bár házilag biztos lehet csinálni...

2010. okt. 28. 14:08
 9/24 anonim ***** válasza:

Freddy hogy máshogy látogatna mint államidon keresztül ha álmodsz vele olyan mintha meglátogatna csak téged nem nyírt ki


De miért is magyarázzak ilyesmit egy lánynak a lányok és a racionalizmus ég és föld

2010. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Estenem... meglátogat alatt azt értettem,hogy valóban,ami ugyebár lehetetlen. Hogy összeálmodtam vele egy hülyeséget nem tekintem annak. Ne is magyarázd. Jobb lesz -.-
2010. okt. 28. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!