Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz? Azt hiszem beleest...

Nagyon gáz? Azt hiszem beleestem Freddy Krueger -be. (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Először is,bár így visszaolvasva nekem is röhejes a kérdés,de nem kamu...

A kedvenc filmem a Rémálom az Elm utcában (a régi verziós) és hát nem is tudom... szerintem beleestem Freddy-be! O__O

Ez nagyon gáz? Hiszen vannak akik animekarakterekbe esnek bele, meg akik filmszereplőkbe... (Itt például az Alkonyatra célzok)

Ez tényleg annyira gáz? Mikor barátnőpmnek elmondtam röhögve végigrohant a falun...ennyire ciki lenne?!

15/L


2010. okt. 27. 16:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
én hasonlítok rá, de még túl fiatal vagy. majd jövőre. :)
2010. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
XD
2010. okt. 29. 16:56
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz hogy beleestél,he.De gondolom...hasonlóan is nézel ki.

Ha járni fog veled,lelkileg készülj fel rá hogy lehet hogy a faluba' megszónak titeket a hátatok megett!

Amúgy azt hallottam hogy a srácnak elég "felvágós" a stílusa...

2010. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hát...Freddy jól nézett ki míg nem égett össze kicsit XD

(plusz nem kell sértegetni, vitákat kezdeményezni...)

ÉS majd a naaagy kacsapics*ja Pest faluba biztó' megszójnak. Paraszt.

2010. okt. 31. 20:52
 15/24 anonim ***** válasza:
Na most várj, a színészbe estél bele??? vagy Freddy-be az összeégett arcúba, aki a filmben van és gonosz ??xD
2010. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
az semmi én egyszer belezúgtam Steve Buscemibe.....
2010. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%

Háát, ha a karakterbe zúgtál bele az sztem nem jó, mert Freddy egy kissé gázos. Pszichopata plusz perverz plusz gonosz... lehetne sorolni.

Ha a színészbe akkor meg keresnek kell egy hasonló kinézetű embert. Abban csak az a gáz, h a színész nem túl fiatal már a filmekben sem, Te meg csak 15 éves vagy. Ezek szerint am is az idősebb pasik jönnek be?


Am lehet h nálad így nyilvánul meg a rosszfiú-imádat! :D talán kinövöd!

2010. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan :) Bájos kis teremtmény :) biztosan cirogato érintése lehet énis sokat fantáziálok rola ! Neki legalább van egyénisége !!
2010. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Végül is nem áll messze tőled,mert te meg bicskával eszed a fagylaltot.... már amikor ugye nem szédülsz a betonon..

De csak simán havernak is jó lenne neked mert amikor aratás van akkor elhívod és segít neked,vagy amikor lucernát kell kaszálnod a kecskéidnek akkor is!

2010. nov. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Fú, én is imádom! Lehengerlő a stílusa, jó a morbid humora, és fúúú, mindene! A színészt is ngyon bírom, de magát, Freddyt, mint karaktert imádom jobban!


15/L ;)

2011. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!