Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Halál után, a temetés előtt...

Kitera kérdése:

Halál után, a temetés előtt megmossák az ember haját??

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan jutott ez eszembe de kíváncsi vagyok hogy ha én most meghalnék és éppen zsíros a hajam, akkor megmosnák e amikor visznek boncolni????? Köszi puszi (ui. Nincs öngyilkossági hajlamom)

máj. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Megmosni tuti nem fogják
máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy zsíros-e a hajad miután meghaltál, és visznek a boncterembe? Szerintem akkor már fodrász se csinálja meg a hajadat.
máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Moss hajat még halálod előtt, hogy jól nézzél ki.
máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát amiket láttam boncolásokat ott vizes lett a haj, merthogy a ... szóval nem tudom hogy írjam le hogy ne töröljék. Szóval leslagolták a hajat mert ... mert csak :D. De olyan mosás nincs hogy samponnal megmossák meg becsavarják. A kórboncolás esetében biztosan nem.

A temetkezési vállalkozóknak van ilyen szolgáltatása. Vannak akik halottaka sminkelnek, meg kicsit felpimpelik őket. De ez egy plusz, fizetős szolgáltatás.

Szóval ka kikerázva akarsz alászállni, megteheted. :D

máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezentul naponta moss hajat nehogy mosatlan hajjal hajj meg 🤣
máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
A halottmosók feladata a tetem elfogadhatóvá tétele. Még manikűröznek is, ha szükséges.
máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Ja' mert boncolásnál éppen az a legfontosabb kérdés, hogy "a hajad is milyen?" 😂
máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!