Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha összemennék 1 cm kicsire,...

Ha összemennék 1 cm kicsire, és valaki fizetne neked 10 milliót ha megszabadulsz tőlem valahogy megtennéd? ha igen hogyan tennéd?

Figyelt kérdés

máj. 23. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én nem értem ezeket az összemenős kérdéseket, csak azt látom, hogy szaporodnak.
máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
10 millióért simán eltaposnálak.
máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Bevennélek reggel a vérnyomáscsökkentővel.
máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem szabadulnék meg tőled. Ugyanaz lennél, aki vagy. Ugyanúgy ellennénk együtt, ugyanúgy keresnénk a megoldást arra, hogy fullon működhess.
máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
54%
Elkapnálak inkább és egy full extrás 100 négyzetméteres mini berendezésű kecóban mutogatva keresnék 10 millió dollárt is veled és jól meglennénk, el sem akarnál menni. Kimenő és felügylet is biztosítva lenne. 😊
máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Szerintem tobb penzt lehetne keresni veled ha megtartalak es jarjuk a vilagot mint attrakcio vagy mas🤩
máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!