Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magabiztos akarok lenni, de...

Magabiztos akarok lenni, de hogyan, ha mindig minden összeomlik körülöttem?

Figyelt kérdés

15 múltam...A külsőmmel eléggé meg vagyok elégedve,de már rájöttem h a szépség semmit sem ér...Mert hiába vagyok szép,ha nincsenek kitartó barátaim,csak nyálcsorgató fiúk..:(

Valahogy minden összeomlik körülöttem,a szüleim sem támogatnak igazán..Csak ezt hallom: jaj olyan buta vagy,nemcsoda hogy nincs rendes barátnőd, hogy lehetsz ilyen banga, középsulin majd jól ellátják a bajod, nem vagy talpraesett egyáltalán..ilyenkor összeszoritom a fogam és nemtudok mit mondani..ÉN NEM AKAROK ILYEN LENNI. MAGABIZTOS SZERETNIVALÓ LÁNY AKAROK LENNI.nekem mérr nem sikerül? :(((((( Segítsetek kérlek :(


2010. okt. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi, fogsz még sokat változni, lesz komoly barátnőd is, hogy most rosszul mennek a dolgok, az nem végleges, túl kell élni, ennyi. Ha azt meg tudod csinálni, hogy nem játszod meg magad, és mindíg őszinte maradsz, nem lesz semmi gond. Oké?
2010. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is szoktamm agam megjátszani, de valahogy nem érzem magam természetesnek, ha idegenebb környezetben vagyok...
2010. okt. 31. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A kamaszkor az bonyolult. Még azoknak is, akikről ez nem látszik. Úgyhogy nem biztos, hogy minden magabiztos, laza kortársad tényleg az, aminek látszik. Nehéz belelátni az emberekbe, pláne ha még csak kamasz az ember. Szóval csak türelem! Lesz ez még így se!
2010. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ahhoz hogy több önbizalmad legyen és magabiztosabb légy kell hogy legyen sikerélményed.

Fel kell építened önmagad.A beszéded a járásod a gondolkodásmódod...stb minden összefügg ezzel.Ülj le fogj egy papírt és írd le mi az ami érdekel amit szeretsz(zene,könyv,film,mese,étel,divat...stb) aztán gyűjts össze minnél több információt ezekről a dolgokról

majd kezdd el bővíteni érdeklődési körödet.Mutasd meg a világnak hogy itt vagy és állj ki magad mellett gondolkodj pozitívan és mosolyogj :)

Sikerülni fog én szurkolok nagyon:)

2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!