Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Észrevettétek hogy aki önbizal...

Észrevettétek hogy aki önbizalomhiányos az többször "kezdeményezi" a köszönést mint aki magabiztos, esetleg nagyképű?

Figyelt kérdés

komolyan mondom én is ezt fogom tenni és akkor felnéznek rám, hogy ez miért jó ,nemtudom:S


de ilyen egy sz.r világban élünk, ahol ez kell. sosem találtam magam ,mindig én voltam az aki felnéz másokra, de már egyre jövök ki ebből , akárhogy akarom nem tudok lesz.rni olyasvalakit akivel meg akarok ismerkedni(nem csak lányokra gondolok, és nem vagyok meleg) ,maximum a látszatát tudom fenntartani


ha önmagam adnám akkor egy önbizalomhiányos ,béna gyerek lennék, ha viszont megjátszom magam sokkal jobban érzem magam, sosem voltam lesz.rom típus, de rájöttem hogy ez kell a mai világban

17f


2011. aug. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre. Sőt. Aki önbizalomhiányos,elzárkózik, egy magabiztos, kedves és nyílt ember viszont sokszor barátkozik, kezdeményez.

Talán azokra gondolsz, akik zárkózottak, nagyon magabiztosnak tűnnek és mindenkivel lekezelően bánnak. Nos ők nem kezdeményeznek egyáltalán. (mint ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. ajánlom olvasásra az érkezett válaszokat.)

2011. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozzátenném még: Eddig gyerek voltál, lüke, persze hogy felnéztél másokra, és helyes lenne, ha továbbra is ezt tennéd, persze jól megválogatva, hogy ki az, akit követni akarsz. Így tanul és alakítja a személyiségét az ember. TInédzserkorban ébredünk valami újféle tudatra, most kell megtalálni magad, ez normális.

Ha ezt az ideált követed, belőled is egy ilyen defektes ember lesz, aki mindenre ugyanúgy reagál: elzárkózással.

2011. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én nem vagyok elzárkózó ,csak azt vettem észre hogy bárkivel akarok megismerkedni(inkább a nagyképűbbekre igaz ez) ,ha odaköszönök neki és ő nem köszön vissza akokr én totál balf.sznak tűnök, legalább is így érzek olyankor, ezért nagyon megfontolom most már kinek köszönjek..
2011. aug. 5. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt valóban így érzed, akkor neked van kisebbrendűségi érzésed. Mármint miért tűnnél balf.sznak, ha odaköszönsz valakinek és pont nem vesz észre? Van ilyen, az emberek néha szórakozottak. A balf.szság ott kezdődik, hogy ezeken rágódsz, mintha nem is lenne saját életed, és attól függnél, hogy az emberek, akikre ráköszönsz, észrevesznek-e, milyennek látnak, stb.
2011. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!