Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek magabiztos és bátor?

Hogy legyek magabiztos és bátor?

Figyelt kérdés

....... 21 éves vagyok és bátorságom,a magabiztosságom = a 0-val.

Ez nagyon nagyon zavar engem,de még sem tudom hogy hogyan változtathatnék(?!) rajta.

Szinte (soha) nem "merek" nem akarok elmenni egyedül sehova mindig keresnem kell valakit aki eljön velem. Nem szeretek elmenni emberek közé mert folyton az van bennem hogy lenéznek és csak rólam beszélnek.

Nagyon sz....r érzés! Hogy tudnák változtatni rajta? Help!

Kitti!


2010. nov. 1. 21:44
 1/3 anonim válasza:
Nekem sincs túl sok, de nekem mindenhova egyedül kell mennem( 23 éves vagyok.
2010. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisebbségi érzés leküzdése nem elhatározás kérdése. Pszichológiai probléma, szakember segíthet.
2010. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én is hülyén érzem magam egyedül az emberek között. Bár én még "csak" 17 vagyok, remélem változni fog. Próbálok rajta változtatni. :D
2010. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!