Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek magabiztos, ha...

Hogy legyek magabiztos, ha valami nem sikerül? Hogyan lépjek hamar túl rajta? Hogy csináljam, hogy ne legyenek annyira érzelmeim?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan le kell foglalnod magad egy másik "feladattal". Nálam legalábbis ez válik be. Hamar túllépek a sikertelenségeken, mert mire időm lenne szomorkodni, már nem érek rá :)
2010. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 10. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy alegnehezebb dolog megismerni és elfogadni saját magad.Amíg ez nem sikerül,addig másokat sem fogsz tudni.

Szerintem a te esetedben pl ez egy jó kezdés arra hogy felismerd és elfogadd hogy te egy érzékeny ember vagy.Ne küzdj ellene,fogadd el és a hasznodra fordíthatod.

Az érzelmek fontosak,az érzelmek emberré tesznek.Nem kell gyorsan sem túllened valamin.Kell idő hogy fel tudd dolgozni magadban rendesen,különben csak cipelni fogod magaddal mint egy batyut.

2010. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy próbálom erősíteni az önbizalmam, hogy elveket építek be az életembe. 18 éves vagyok és azon vettem magam észre hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok nem jutok egyről a kettőre hanyag trehány vagyok szétszórt és belegondoltam abba is hogy fogok én így gyermeket vállalni? Elég hányattatott gyermekkorom volt hamar rászoktam sajnos a dohányzásra, de azt mondtam erős leszek és nem dohányzom, nem iszom meg nem szívok többet bele füves cigarettába.. És amikor mellettem dohányoznak, füveznek, isznak akkor erősnek érzem magam, jó érzés. Vagy például már évek óta szenvedek hogy van rajtam 10 kiló plusz és nem vagyok képes leadni. De elkezdtem sportolni, futni biciklizni és ez is nagyon jó érzés. Hegedülni tanulok ezt is élvezem bár még gyerekcipőben járok. (A kutyák is nagy szenvedélyem..)Ez lehet másoknak csekélységnek tűnik de egy alapvetően nagyon gyenge embernek mérföldkő hogy elhatározzon valamit és véghezvigye. Engem ezek tesznek egyre erősebbé. A párom a támaszom, ha ő nem lenne lehet hogy nem működne. Sokszor ér kudarc, ezeket úgy könnyű 'elfelejteni' hogy azt szeretem amit csinálok amiben sikeres vagyok, és úgy hozzáállni hogy legközelebb sikerülni fog.

Furcsa dolog az emberi agy....


(lehet offoltam, elkalandoztam de ezt most le kellett..)

L

2010. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dobd a bánatot, és legyél inkább király.
2012. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!