Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha 3-an vannak...

Miért van az ha 3-an vannak barátnők és mindig az egyik lány van mellőzve mert ha mennek sétálni csak a másik 2 lány beszélget?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdéseinek egyike...:O hm...
2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolj el egy beszélgetést hármasba. Az emberek folyton egymás szavába vágnának. Ez nem olyan jó.


A másik -szerintem ez a másik ok- hogy nincs olyan 3mas, ahol az egyik ne lenne kicsit kiszorítva.


Ennyi erővel: a 3masok miért nincsenek meg együtt?

2010. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nálam folyton ez szokott lenni pl. ha kettejükkel megyek haza akkor én csak hallgatom amiről ők beszélgetnek...:/ :S
2010. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17:09-es vagyok. Amúgy ez számomra is egy örök rejtély marad...:S
2010. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az élet. szar. én egy ötös ötödikje voltam, az sem volt másképp. :S
2010. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, pedig azt magyarázzák a "barátnőim", hogy én vagyok a legjobb barátnőjük és nem tudnak választani köztem és X között, vagy köztem és Y között. (Mert ugye mindketten mondják..) Mondjuk én mindigis az utolsó voltam mindenben. 3 lányból a negyedik..Erre sajnos nem lehet választ adni, egyszerűen azt szorítják ki, aki a "leggyengébb".
2010. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én mindig egy hármas felesleges harmadikja vagyok, általában csak csendben ballagok a másik két barátnőm mellett... :p
2010. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Velem is ez van a suliban XD Nekem mindig azt mondják, hogy szeretnek meg minden és ezt tudom, hogy igaz :) Csak ugye lehet többet szoktak együtt lenni meg persze ha ők egymás mellett ülnek(mert az én bnőim egymás mellett vannak) akkor órán lehet beszéltek vmiről és folytatják... meg igazából mindig együtt párok meg mindenhol együtt vannak és én ezt szoktam mondani nekik és akkor mindig elkezdik, hogy gyere oda hozzánk.. de én nem szoktam besértődni de hármojunk közűl az egyik lány nem valamelyikünk párja akkor besértődik de vmi nagyon durván -.- vagyis miatta mindig én vok egyedül -.- Már unom kicsit de ez van.. végülis ő nem a legjobb bnőm, hanem a másik :) Meg akit jobban szeretek az nyíregyházán lakik szal a nyíregyi a legjobb aztán meg a többiek csak bnők.... de a hármas barátságunk között 100000x jobban szeretem azt aki nem sértődik be ( -.-")

2010. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi is hárman vagyunk barátnők és nálunk nincs így..van persze hogy ketten beszélgetünk/ők ketten és vki épp nem..

De sokszor mind3an..úgyis lehet ám.: D

2010. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szija!mogyak jobbat?a legjobb barátnőmnek a suliban az a szokása,hogy ott szidja az osztájtársainkat és múltkor is az egyik lányt elmondta minden féle ribancnak meg mindennek a csaj meg odajött beszélgetni és a "barátnőm" meg mintha ott se lennék,elkezdett beszélgeni arról hogy velem miket beszéltünk múltkor és hogy én is mijen ks hüje vagyok!
2010. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!