Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van az osztályomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van az osztályomban egy fiú aki tetszik nekem. De van egy lány akibe ő volt régen szerelmes és még néha beszélget vele. és nem vagyok abban biztos, hogy szerelmes belém. Csak pár jel van.

Figyelt kérdés
vajon mit tehetnék?De nem merem neki bevallani, hogy szeretem. A barátnőm is mondta ha én bevallom akkor a fiúis biztosan.
2010. okt. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy őszinte.
2010. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
osztálytárssal ne kezdj ki, esetleg akkor ha mindketten ittatok eleget mert akkor összejönnek a dolgok nagyrészt és eldől, hogy folytatjátok normálisan vagy csak alkalmi összejövetel volt az az este.
2010. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam 1 évet egy osztálytársammal.Elötte a barátnőmmel járt, de hamar kiderült, hogy nem illenek össze. Mi sokat beszélgettünk, leveleztünk és lassan összejöttünk. Ha bízol a diszkréciójában, hogy nem teregeti ki mindenkinek, ha mégsem akar tőled semmit akkor környékezd meg. Nem ismerem a viszonyotokat, kapcsolatotokat, nem tudom, hogy közeledhetnél felé. Juttasd valahogy a tuttára, hogy nagyon bejön neked.
2010. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Lehet túl gyerekes, de vond be a barátnődet és ő járjon közben az érdekedben a srácnál. Akkor legalább nem neked kell szembenézned vele. Hány éves vagy? Én 16 voltam mikor vele összejöttem.

28 / L

2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én még sajnos 11 éves vagyok de most lesz novemberben.

tudom nekem még nem igazán való a szerelem, de mit tehetnék, nagyon tetszik nekem.

2010. okt. 31. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!