Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem szánalmasnak...

Csak én érzem szánalmasnak némely embert, miután megismertem őket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. arra, hogy új osztály, már 2 éve ismerjük egymást, és Facebook-ra kiír olyan dolgokat, amit egy picit 'okosabb' ember átlát, és nem hiszi el. Amikor suliban van, akkor is fennhangon mondja a hülyeségeit.
2010. nov. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Más is van így...én, akiről észreveszem, h nyomi, nem beszélek vele többet(jóesetben kezdetben se, csak nem mindig derül ki elsőre). Sz@rd le őket, keress olyat, aki nem kammerol, és jóarc.
2010. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami konkrétumot tudnál mondani?
2010. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tavaly jó tanuló volt, csak a tanulás létezett a számára. Idén meg 'eljár' bulizni, csúnyán beszél, 'cigizik' (facebookon gyakran kiírja hogy itt meg ott bulizott, közben volt úgy, hogy nem egyszer én is ott buliztam, ahol 'ő is' viszont furcsa módon nem látta senki.). Buli utáni nap hangoztatja, hogy milyen jó volt a buli, hány pasival smárolt, mennyit ivott. De ha ránézel nem az jut róla eszedbe, hogy mekkora bulizós, piálós, ivós.
2010. nov. 3. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

ez undorító...


velem is van így. Szánalmasak, és azt kívánom bár sose ismertem volna meg őket. Elárultak, alaposan megtapostak, s eldobtak minden magyarázat nélkül. Csak úgy...

2010. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lényegében ordít a csajról, hogy szerepet játszik, ráadásul elég rosszul.
2010. nov. 3. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerüen nincs megelégedve magával.Ezért úgy tesz mintha jobb lenne mint amilyen,és nemvesz tudomást róla h eléggé átlátszó az "álszemélyiség-burka"....a legötbb embert csak a külsőségek érdeklik,ezért is utálom a legtöbb embert miután megismerem őket.
2010. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!