Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok egyedül ilyen? Ezt...

Én vagyok egyedül ilyen? Ezt olyan szánalmasnak találom magamban.13/F

Figyelt kérdés
Nagyon félek a kutyáktól még az olyanoktól is amilyeneket szobakutyának vagy minek tartanak de annyira hogy ha meglátok eggyet már elfog a félelem és rohanok el amerre csak tudok amiben az a rossz h követ utánna engem :S ma is voltam az egyik osztálytársamnál és volt nekik egy kb 35 cm nagy és 20 cm széles kutyájuk ami aranyos volt de amikor rámugrott... áhh >< teljesen féltem pedig ő csak játszott velem. Ilyen más embernél is van? Előre is köszönöm a válszokat?
2010. jan. 22. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban én is féltem... (pont az olyan kis tökmagoktól :D)

de kinőttem :)


fontos, hogy rájöjj, vajon miért is félsz annyira tőlük, aztán hogy tudatosítsd, nem kell tartani tőlük, mert nem bántanak.. Te vagy a főnök.

2010. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a párom 33 éves. egyszer megtámadta egy kutya, pár közepes sérülést szerzett. azóta retteg a kutyáktól, majdhogynem mindegy milyen kutya. volt esetleg valami rossz élményed kutyával,mert lehet azért félsz ennyire. ok nélkül senki sem fél.
2010. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
második válaszoló: állítólag amikor kicsi voltam nagyon szerettem őket és egyszer az egyik rámugrott én meg úgy megijedtem tőle hogy azóta is félek
2010. jan. 22. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Van egy oka annak, hogy félsz. Ezt pontosan csak te tudod. (Mégha ebben a pillanatban nem is, de benned van.)

Ha tényleg szeretnél változtatni rajta, vagy megtudni, miért van ez, akkor olvasd el a Dianetika: A szellemi egészség modern tudománya könyvet.

2010. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

első bekezdés elég

2010. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha többet megtudnál a kutyákról akkor nem félnél rőlük! De ha nem is akarsz ismerkedni a természetükkel akkor csak az alapszabályt tanuld meg: a kutya SOHA nem tahat semmiről! Mindig a gazda a hibás, rosszul tartja, vagy rosszul nevelni, rossz heléyről hozta stb! Egy kutya nem gonosz, mert az állatok nem képesek gonoszségra, ezt csak az emberek vetítik ki rájuk! Tanulj meg szórérteni velük akkor talán észreveszed az oltári nagy különbséget a barátkozás és a támadás között. A kutyák az ember legjobb társai, csak szeretet vágynak...

Nézz utána mennyi mindent lehet csinálni egy kutyával és hogy mennyi helyen segíti ki az embert (rendőrség, fogyatékos stb..) hátha akkor megkedveled őket, de legalábbis megérted hogy nem bántanak! Elszaladsz akkor ne csodálkozz hogy utánad megy, mert a futással kiváltod belőle az ösztön hogy kövessen (nem biztos hogy támadjon csak hogy menjen utánad). Egy olyan kutya aki bántani akar annak nem lesz nagy szám hogy futsz mert ő gyorsabb de ilyenek azért nem hemzsegnek az utcán és előre lehet látni. Ha félsz tőlük, nem tudod miből maradsz ki!

2010. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan szexi :DD Ha idősebb lennél felszednélek :DDD


Szerintem ez nem olyan nagy dolog, van olyan aki fél pl. a zöldségtől. Komolyan. Ezzel együtt lehet élni, kerülöd a kutyákat és kész. Nem kell emiatt aggódni, lehet kinövöd még.

Próbáld megsimogatni őket, barátkozni velük. A kiskutyáktól is félsz?

Esetleg ha lenne egy kiskutyád (amilyen pici csak lehet, csak már el lehet hozni az anyjától) és látnád felnőni (valami nagyobb kutya kellene, ami nagyra nő pl. németjuhász vagy hasonló) akkor lehet nem félnél tőle. Minden nap látnád, megsimogatnád látnád felnőni, amikor pici akkor meg aztán végképp ártalmatlan. Max a pici fogaival megkarcolja a kezed, de ennyi.


Amúgy annyira aranyos lehetsz :D

2010. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nállam is ez a helyzet. (: Kiskoromban egyszer egy rámugrott és mai napig félek tőlük...

15/L

2010. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez majd elmúlik az osztálytársam pl azért fél a kutyáktól mert egyszer a sajátja az arcába harapott ő is most 13 éves és ma már csak a nagy kutyáktól fél
2010. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!