Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldhatnám a stresszt?...

Hogyan oldhatnám a stresszt? ( bővebben lent) 14/F

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon stresszes vagyok. Új suli, új haverok stb.

Vérnyomás mérésnél mindig magas az eredményem, pedig a vérképem rendben van, nincs semmi szív-és érrendszeri betegségem. Ezen változtatni kéne, hogy ne idegeskedjek mérés közben, mivel rendőr szeretnék lenni és így nem vennének föl a felvételinél, mert azt hinnék hogy magas vérnyomásban szenvedek :S


2010. nov. 4. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

1. végy egy mély levegőt

2. számolj el lassan tízig

3. egyél egy csokit

2010. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csoki oldja a stresszt?:O
2010. nov. 4. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon stsszes vagyok:S 9.es vagy nem? én igen, ha akarsz írj privit :) 15/l
2010. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sportolj! egyrészt oldja a stresszt, másrészt ha rendőr akarsz lenni oda kell az edzettség! kezdj futni vagy keres valami hozzád való küzdősportot ;)


19/L

2010. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált: este fürdő. Illóolaj a vízbe, a levendula az nyugtat. Vannak alvást segítő olajak is. A kádban megpróbálok kikapcsolni. ez nem mindig jön össze. Közben zenét hallgatok, relax válogatást, direkt lassú, nyugtató számokkal.

Vagy, vannak jó teák is amik nem ártanak. este kifejezetten jól tudnak esni. pl. kamilla tea nyugatató, de vannak spec. patikás nyugtató teák is.

A sport tényleg jó feszültség levezető lehet! hajrá! :)

2010. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!