Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldhatnám a gátlásaimat?

Hogyan oldhatnám a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nemmerek odamenni ismeretlen csajokhoz. Valamiért az agyam nemengedi és földbegyökerezik a lábám.

Az alkohol kilöve mivel nembírom és sokat kell innom hozzá, hogy feloldódjak.

Eddig 2 csajt buktam magam miatt pedig ott volt rá az alkalom.

Kissé zárkózott ember vagyok, alapvetöen optimista de valahogy ez nemelég.


2011. jan. 11. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően a gátlásosságod okát kellene kideríteni. Pl. miért gondolod, hogy Te kevesebbet érsz, mint a többi/bármelyik másik pasi? Nem kell annyira véresen komolyan venni! Mi történhet? Legfeljebb mégse jön össze. Majd legközelebb! Ettől még nem dől össze a világ! Biztosan van 1 tucat másik lány, akik szívesen megismerkednének Veled! Ne akard görcsösen! Valamitől kialakult benned ez a gátlásosság - szerintem szorongással társulva. Szerintem is minden felnőttkori pszichés probléma a gyerekkori lelki traumákra vezethető vissza. Konkrét választ adva a kérdésedre: ha megtetszik egy lány, keresed a tekintetét, és sikerül elkapni párszor, abból azért ki lehet sakkozni, hogy bejössz-e neki. Ha úgy látod, hogy igen, akkor szedd össze magad, légy bátor, és menj oda! Ha meg szemezni nincs lehetőség, valami üres, de jó dumával odamehetsz hozzá, megszólíthatod, vagy legalább a közelébe kerülhetsz, aztán majd kialakul. Legalább is az én fiatal(abb) koromban még így ment. Eleve meglep, hogy manapság valaki még személyesen akar ismerkedni. Ez is azt mutatja, hogy nem vagy elveszett ember! Hajrá! Én szorítok Neked!
2011. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

hát igazából csak élöben ismerkedhetem mivel nemszimpatikusak a társkeresö oldalak.

Ám nem gondolom, hogy kevesebbet érek.

2011. jan. 11. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Helyes! :) Igazad van! A neten... Messziről jött ember azt mond, amit akar. Hajmeresztő sztorik vannak!
2011. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik választás az, hogy drogokkal oldod a gátlásod, legkézenfekvőbb az alkohol, de mondtad, hogy nem. Én azért sem ajánlanám, mert ha valaki nem tudja úgy jól érezni magát úgy, hogy önmaga, akkor olyan mint ha nem is élne.


Szerintem nem kell oldanod a gátlásod. Hülye tanács, de nem véletlenül van ez. Egyrészt valószínűleg tapasztalatlan vagy dolgokban, és nagyon izgulsz. Félsz a vereségtől. Ez természetes érzés, és jó is. Képzeld el azokat az embereket, akik már csak rutinból csajoznak. Biztos abban is van némi élvezet, de nem sok.


Meg aztán az is kérdés, miért csajozol. Azért hogy szórakozz, vagy komoly kapcsolatot keresel, vagy valami más. Tegyük fel hogy komoly kapcsolatot szeretnél. Ahhoz meg kell bíznod valakiben. Bizonyítanod kell, és neked is szükséged van bizonyítékra. Jól "kell" érezned magad vele, különben nincs értelme. Valamiért ez hiányozhat, ha nem vagytok egy hullámon, nem értitek meg egymást, akkor erőltetetté válik.

Ha olyan lányt találsz aki hozzád hasonló, valószínűbb, hogy jól érzitek magatokat együtt.


Remélem mondtam valami újat.

2011. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a drog szóba se jöhet, nemakarok függö lenni és szerintem hajlandó volnék rá.


Igen, komoly kapcsolatot szeretnék

2011. jan. 12. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Ott hibázol, hogy csak olyan csajokhoz akarsz odamenni, akikkel járni is akarnál. Azért bénulsz le, mert nagy a tétje, hogy sikerül vagy nem.


Legközelebb csak gyakorlásképpen szólítsd le a csajt. Így ha visszautasít, nem fog fájni, hanem csak egy hasznos tapasztalat lesz. Mondjuk szánj rá egy fél évet, hgoy minden egyes nap leszólítasz egy lányt az utcán v. a buszon, vaggy a suliban, vagy ahol akarsz. ne a csúnyácskákat szúrd ki, de ne is a szépségkirálynőket, hanem azokat, akiket majd élesben is megszólítanál. mielőtt odamész, határozd el, hogy akármi lesz az eredménye, ezzel a csajjal nem fogsz járni, csupán gyakorlod az ismerkedést. Így nem lesz stressz benned.

2011. jan. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

13:05 vagyok


kicsit érzéketlennek tűnik de egy férfinek hozzá kell szoknia az elutasításhoz. ha nem tudod mivel leszólítani őket, mert nincs alibid, legegyszerűbb ha őszintén megmondod, mit akarsz tőlük. beszélgetni, ismerkedni, vagy egyszerűen szimpatikusnak találod, és kész. biztos lesz olyan aki elhajt, akkor is, ha kedves vagy, tehát ezen rugózni nincs mit. vannak bunkó lányok is. sőt, általában nem szeretik az emberek ha megszólítják őket. szeretik ha van valami kifogásod. pl ismerősödön keresztül vagytok egy helyen, vagy "megkérdezed mennyi az idő". (szerintem a csökött bunkó emberek nem is baj, ha elutasítanak. nem kell magadra venni)

szóval azt ne várd, hogy egy lány érdeklődjön, mert az "nem a nők dolga". tudod ez olyan mint az akciós áru, amit hamar elkapkodnak. a legszebb lányokat szólítják meg a legtöbben, a legtöketlenebbnek meg a maradék jár

2011. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat megfogadom a tanácsotok.

Persze azért még írhattok ha van valami más mondanivalótok is :)

2011. jan. 13. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:

13:05 vagyok


kíváncsi vagyok milyen komoly kapcsolatot szeretnél

és eddig hol szerettél volna ismerkedni és hogyan.

2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

csakis élöben éshát a szakközépsuli ahova járok rengetek az egy nagy iskola ezért sok lány is van ott.

A hogyanon nemgondolkoztam még.

2011. jan. 13. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!