Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől érzed magad igazán...

Mitől érzed magad igazán szabadnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:40
 1/7 anonim válasza:
A boldogságtól. Ha valamitől boldog vagyok úgy érzem az enyém az egész világ :)
2010. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nevetek, ma pl röhögőgörcsöt kaptam, jó volt, csak nem fordul ilyen elő szinte soha

amikor begörcsölt a lábam, szerintem életemben először akkor majd elsírtam magam, mert nagyon fájt, de inkább nevettem és már nem is görcsölt a lábam

nevess sokat, mert jó

2010. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem baszogat senki, és azt csinálok amit akarok amikor akarom.
2010. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor egy nap minden összejön. Pl. sikerül egy vizsgám, boldog vagyok, nyugodt, végre elszállt az idegbajom. Süt a nap, pont elérem a korábi buszom, megyek hazafelé. A buszról nézem a tájat és hallgatom a kedvenc számaimat. Azokat amiket akkor hallgatok ha jó kedvem van.

Ilyenkor azt hiszem elég szabadnak érzem magam! :D

2010. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor egyedül vagyok, és semmilyen begyöpösödött nagyképű vak tömegembernek nem kell megfelelnem.
2010. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig amikor nem iskolában vagyok :)


De főleg az erdőbe mikor kimegyek quaddal lefekszek a fűbe 1 órácskára és gondolkozok :)

2010. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Boci&Pipi válasza:
Orális kényeztetéstől :)
2010. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!