Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a szép? Mit tartunk igazán...

Gtgunár kérdése:

Mi a szép? Mit tartunk igazán szépnek?

Figyelt kérdés
Légyszi személyes véleményt írjatok vagy linkeljetek erről weboldalt, esetleg írjatok idevágó könyv-, film-, tanulmánycímeket. Kössz
2011. nov. 9. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ez szubjektív
2011. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvass utána az aranymetszésnek...
2011. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ami szép?

Egyszer görög országban béreltem robogót és egy lánnyal a hátsómon robogóztam erre arra hegyekben és a tengerpartokon!

Nos olyan helyeken jártam hogy az a szó mint szép igen csak kevés...

Számomra a szép dolgok a természetből erednek és a szép nőkből :) És itt a szép nőknél nem a topmodellekre gondolok mert ők csak akkor szépek amikor kifestik és lefotózzák őket...

2011. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 life is beautiful ***** válasza:

a harmónia, kiegyensúlyozottság, összhang:)

és penelope cruz:D

[link]

2011. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

természet, szimmetria, arányosság- aranymetszés.


a francia Alpok télen 2500 méter magasból Risoul pályáin. Ahogy megindulok lefelé és lesiklok szlalomozva a vakító fehérségben.


Egyébként senki nem érti meg, hogy miért akarom kicsit nagyobbítani az ajkaimat... Nagy szemeim vannak, az orrom pici hosszra de szélesebb, az arcom is nagy, babás és ehhez arányosabb lenne egy picivel vastagabb ajak... persze nem Veronika stílusban, de ha ajaknagyobbításról van szó, mindenki egyből a lufiszájakra asszociál...-__-

2011. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ajkadat hagyd békén. Később megbánod. Nem beszélve az egyéb kellemetlenségekről.


Egyszer egy nagy filozófus azt mondta: szép az, ami érdek nélkül tetszik.

Mivel ezer érdek van, nyilván a szépség szubjektív. Ezért, ha valamire nagyon sok, eltérő szemléletű, érdeklődésű ember mondja, hogy szép, akkor azért lehet benne valami. Ez kortól is erősen függ. Például Rubens korában olyan nőket tartottak szépségesnek, akikre ma egészen mást mondunk.


Ha könyv, cikk, stb. kell, keress rá a szépség szóra. Kapsz eleget.

2011. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előtted levő vagyok :)


nem vagyok buta, ismerem ezeket a dolgokat - na nem mint páciens- először felszívódó anyagot tetetnék be és utána ha tetszene akkor maradandót... de lehet h mindig csak felszívódóval töltetném újra...


most lenne rá pénzem, de van más dolog amit jelenleg fontosabbnak tartok, majd megcsinálom amikor már rendesen keresek pénzt

2011. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.
2011. nov. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!