Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a halál legkevésbé...

Melyik a halál legkevésbé fájdalmasabb módja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy úgy is le fogtok beszélni meg minden, de valahogy teljesen tök értéktelen az életem,stb; részletezhetem is ha kell, és már nem bírok élni, állandóan visszatér ez az érzés, szóval már meg akarom tenni. Melyik a legkevésbé fájdalmasabb?
2010. nov. 5. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nem próbállak lebeszélni...

De miből gondolod hogy ha megölöd magad jobb lessz?

igaz te nem fogsz tudni már semmiről, de gondolom vannak szüleid, ismerőseid akiket szeretsz, és ha csakígy eldobod az életed, az másoknak fájhat... Gondolom elég fiatal lehetsz... :)

meg azt is hogy azt hiszed hogy felnőtt vagyok :D

ha akarsz velem tudsz beszélgetni...

szívesen meghallgatok akárkit :D

bár nem hiszem, hogy egy ismeretlennel akarnál beszélni a gondjaidról...

16/F

2010. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én csak egy igazán fájdalommentes módszert ismerek, az pedig a heroin túllövés.
2010. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Családom nincs, romokban hever, a barátaim a sok szarkavarás miatt (amiben én is ludas vagyok, s*ggnyalókban nem szabad megbízni), se párom, se semmim, tök egyedül vagyok, egész életemben megaláztak sorolhatnám. Szóval senkim nincs, így még nem is lenne önzőség. Igen én is valami drogra gondoltam, úgy is elég érzékeny szervezetem van. Vagy még az alkohol+altató jutott eszembe.. nem tudom az mennyire hatásos?!
2010. nov. 5. 19:02
 4/25 anonim ***** válasza:

azt inkább ne, mert nagy esély van rá, hogy nem halsz bele, és csak még rosszabb lesz az állapotod. én nem tanácsolok direkt semmit, mi van ha mondjuk pont az én tanácsomat választanád és abban halnál meg? :)

na mindegy, én a helyedben nem tenném, vagy HALLOD! van egy ötletem, most jutott eszembe, régebben azt fogadtam meg magamnak, hogy ha öngyilkosságra gondolnék, akkor elmennék világgá! de viccen kívül! gondolj bele, csak elindulsz, már úgyis tök mindegy! és jó vége is lehet! szóval ezt javaslom!

2010. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

első vagyok

hidd el nekem se jobb az életem...

2010. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Elsőnek: hát aki tényleg komolyan gondolja, annak sose jó az élete..

Harmadik: jó ötlet lenne, de én már minden reményt elvesztettem,egyszerűen belefáradtam az egészbe, sok volt amit rámmért az élet, és amúgy se vagyok az a teherbíró fajta, szóval már szinte vannak olyan periódusaim, amikor fizikailag érzem a fájdalmat, annyira el vagyok keseredve.

2010. nov. 5. 19:10
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Metró, vonat a leggyorsabb. Azt szerintem nem is fájna, de majd kipróbálom és akkor tudok véleményt mondani.
2010. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

oh nemár , én is sokat gondolkodtam már rajta , de végülis sose csináltam meg

de ha már így felajánlottad részletezhednéd konkrétan hogy mi a baj

2010. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
szerintem is láss világot.. ha nagyon el vagy keseredve legalább arra méltasd magad hogy akkor elmész világgá ( egy csomó jó hely van.. pl. én Olasz o-t vagy valami déli országot ajánlok neked, mert jön a tél.. add el mindenedet amit csak tudsz... és menj el valami távoli szigetre és szarj le mindent.. fürödj a tengerben . és ha azon stresszelnél hogy miből fogsz megélni akkor gondolj ara hogy nem is akarsz élni.. szívjál egy csomó füvet .. ha már úgyis mindegy.. ha ezek után még mindig meg akarsz halni akkor szólj..
2010. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kérlek ne tedd. Hidd el, ettől senkinek sem lesz jobb. Később már megbánnád, mind hiába. Amikor úgy is érzed, hogy teljesen tehetetlen, felesleges vagy, akkor sem szabad feladni. Vannak olyan időszakok, amikor mindenki eljátszik a gondolattal. Nekem nem lenne bátorságom megtenni. Minden állandó változásban van, a te helyzeted is változni fog. Intelligens embernek tűnsz, kár lenne érted. Melyik problémádat érzed a legsúlyosabbnak?
2010. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!