Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem gondoltatok még erre?

Nem gondoltatok még erre?

Figyelt kérdés

Hogy milyen jó lenne csak külső szemszögből nézni mindent és nem részt venni a dolgokban?

Én már nem akarom, belefáradtam ebbe a sok baromságba.


2010. nov. 5. 18:58
1 2
 1/14 Lilcsó:) válasza:
Mesélj csak szépen:) mi bánt?
2010. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semmi sem változna ha mesélnék neked.
2010. nov. 5. 19:27
 3/14 anonim válasza:

Nemcsak gondoltam, hanem próbálom gyakorolni is.

A jógának fontos célja a "drasta", vagyis a tanú tudat kialakítása. Elsősorban azt jelenti, hogy önmagunkat megfigyelni külső szemlélőként. Ez segít abban is, hogy a szűkebb és tágabb környezetünket is képesek legyünk higgadtan megfigyelni. Ezzel tudjuk kezelni az érzelmeket és az elmét. Ezt a gyakorlatot antar maunának nevezik.

Szóval az, ami benned megfogalmazódott most, az már nagyon régen, másokban is megfogalmazódott és van is rá megoldás.

2010. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lilcsó:) válasza:
de meghallgatlak:D
2010. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
19:43 hány éves vagy és milyen nemű?
2010. nov. 5. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Az túl unalmas lenne ha nem csinálnál semmit.És ezt most nem azért mondom mert én annyira élvezném az életet.De azért mégse adom fel,még ha sokszor fáj is meg elegem van.
2010. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én már régóta ezt csinálom.
2010. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túl unalmas lenne, de közben mégsem lenne az, ha örökké csak abban az állapotban maradnál, ahol csak nézel és nem csinálsz semmit.
2010. nov. 5. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már nézni se akarom. Alapból úgy érzem, hogy nem vagyok ennek az egésznek a része, mintha magamon kívül lebegnék, mégis be vagyok zárva... Jobb lenne, ha nem látnék, hallanék, éreznék semmit, azaz nem is léteznék.
2010. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

:(

Nemtom milyen lenne,de biztos izgi,de ha nem szolhatnek kozbe akkor szar mert akkor ilyen nema jatek lenne, :D

eskuszom ense vagyok normalis. x'dd

nah sebaj :)

Ne csugedjetek!!

JOBB IS LESSZ, csak hidjetek benne!! :)

nah csasztok. :)

2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!