Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért akarnak beleszólni mások...

Mért akarnak beleszólni mások abba hogy milyen vizsgálatot engedek vagy sem iskolán belül, mért akarnak kötelezni, vagy ezzel a szóval kényszehelyzetbe hozni? Az én tesetem, más ne akarjon rendelkezni róla, nem mindenhez van közük?

Figyelt kérdés
Titeket is zavar ez?És nem sima kis súly,meg magasság mérésre gondolok,azzal nincs bajom.Utálom ha más akar rólam rendelkezni.
2010. nov. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, én is utálom. Persze most majd jönnek a kommentek, "de hát ez érted van, meg az orvost nem érdekled". Az lehet... De én akkor is utálom, orvoshoz is csak akkor megyek, ha valaki megfenyeget, vagy erőszakkal elvisz. Ez van, egyszerűen nem bírom.
2010. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
A dolgozónak alkalmassági orvosi vizsgálaton kell résztvenni ott vizsgálják hogy egészségileg alkalmas e a munka ellátására, és nincs e olyan betegsége ami mások egészségét veszélyezteti.Egy tanulónál ugyanez a helyzet.Ahelyett hogy örülnél a vizsgálatoknak, minek pattogsz? Te lelkileg elbírnád hogy pld TBC-d van és mire észrevennék a fél iskolát megfertőznéd? Ehhez nincs jogod!
2010. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
PErsze... mert mindneki TBC-s, maláriás, fertőző beteg. Egy gerincferdüléssel vagy szemproblémával nem fertőzök meg senkit, de engem sem akadályoz normális mértékben.
2010. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

"mert mindneki TBC-s, maláriás"


Miért írsz hülyeséget? Egy TBC-s egy iskolában is rengeteg embert megfertőzhet! Nem hallottál arról hogy egy tetves egy egész osztályt megfertőzött!Az influenza járvány is emberi ostobaság felelőtlenség miatt terjed! Örülhetne mindenki hogy az állam a dolgozók pénzéből fordít a vizsgálatokra pénzt.Ez az emberi ostobaság nyervog hogy rossz az egészségügyi ellátás, de amikor van akkor azért nyervog hogy minek!

2010. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De figyelj már utolsó,te se örülnél ha a melled vagy még lejebb akarnának nézelődni azzal a dumával hogy elég fejlett vagy a korodnak.Mi közük hozzá?Semmi közük hozzá,én ilyenekre gondoltam.Semmi bajom ha súlyt,hallást,látást,magasságot akarnak nézni,még ha lúdtalapt,de vannak amikhez semmi közük,de ezeket sem más előtt kellene,mert volt rá eset,másnak mi köze az én testi fejlettségemhez.Én ilyesmikre gondoltam.Szerintem ehhez az iskolának semmi köze,majd ha én úgy látom itt az ideje úgyis elmegyek orvoshoz,de olyanhoz akit én választottam.Meg amikor munkahely miatt megy dokihoz az ember,ott is csak többnyire szívet hallgatják meg,látást,hallást,esetleg vérvételre megy az ember.Az meg más,nem akarják nézegetni mekkora a melle,meg ilyesmi.A mell méretem megállapítása nem szolgálja az egészségem.Méregessék a sajátjukat!
2010. nov. 5. 21:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként annyi még,aki dolgozik,vagy tanul az simán ingyenesen igénybe veheti,hogy megvizsgálják,ezt szintén az utolsónak üzenem.Ebben senki nem akadályoz.De tbc ember,nem sok rohangál,legalább is a környezetembe,kb. tudjuk az főleg hol szokott előfordulni.


De akkor is azt vallom,más ne akarjon rendelkezni rólam,mert ez marha idegesítő,majd én el tudom dönteni mi jó nekem és mi nem.Én se szólók bele másokéba.

2010. nov. 7. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!