Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 3 a Magyar igazság 1 a ráadás!...

3 a Magyar igazság 1 a ráadás! 1:Mi az a tulajdonság, képesség, bármi, amivel szeretnél rendelkezni, de soha nem sikerülhet? 2:Kérdés ugyanaz, mint az első, csak a vége az, hogy sikerülhet? 3:Környezetedbe rendelkezel-e olyan

Figyelt kérdés
tulajdonsággal,bármivel,ami egyedi,nem átlagos? 1 a ráadás:Van-e olyan titkod,amit a sirba viszel,zavarna-e,hogy utána,ha meghalsz kiderülne?Ha feleltek írjátok le légyszi a kort,és a nemet.Minden kérdésre 1 választ várok,mert az a lényeg mit helyeznél az első és egyetlen helyre.Fontos lenne,hogy önmagad legyen a válasz és ne az amit a közvélemény elvár,vagy a társadalom megszab.A Lotto 5-ös nem jó válasz,mert 1 tele a padlás válasszal 2 nem emberi valami,tehát itt rólad van szó,és nyugodtan elrugaszkodhatsz a valoságtól,de ugy felelj,hátha igaz lehetne.
2011. márc. 3. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mindig arra vágytam alsós koromban, hogy én természet feletti lény vagyok.

Mikor bántanak, meg megaláznak, akkor csak becsukom a szememet, és szétreped rajtam az a csúnya test, és egy szépséges szép mágikus nő lebeg a testmaradványom felett, lobog a hajam, energiasugarak vesznek körül, és akár gondolatra meg tudom őket büntetni (falnak röpiteni stb)


2. Senki

3. Nem

2011. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bàrcsak mindig mindenben a jó dolgot làtnàm.

Reggelente mosolyogva kelnék és ezt az érzést màsokra is àt tudnàm ragasztani :)


17/L

2011. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2. igen

3. nem igazàn

2011. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szamóca. ***** válasza:

1. teljesíteni az emberek kívánságát. mint egy aranyhal, csak sokszor, bárkiét, és persze úgy hogy igazságot tudjak tenni köztük.

2. ha elérhető, akkor megszerzem, ez a kérdés értelmetlen. talán néha szeretnék kicsit "kedvesebb" lenni... vagyis nem mindig mindenki pofájába beleugatni az igazat, hanem lényegében tudni finomítani azon annyira, hogy ne sértődjön meg. de már dolgozom rajta :)

3. nincsenek egyedi emberek. vannak dolgok amik a környezetemben nem jellemzőek, rám pedig igen... van végülis, de nem egyedi, csak ha szűken nézzük.

+1: van. nem sok ilyen titkom van, talán egy-kettő, és néha úy érzem szívem szerint kiállnék a főtérre és elordítanám, mindegy kinek, csak elmondhassam. de nem fogom.

halálom után kiderülne? hogy bánnám-e, az attól függ kinek derülne ki. de ha mindnekinek, eljutna ahhoz is akihez nem szeretném akkor igen, bánnám.

19L

2011. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsesz nem értettétek a kérdést.Az első 3 kérdésre nem az igen,vagy nem válasz kell,hanem,hogy mi az?Egyedül a (4.) 1 a ráadás kérdésre lehet igennel,vagy nemmel válaszolni,mert ugye az "titok"Olvasd el jobban a kérdést:Köszönöm
2011. márc. 3. 17:05
 6/19 A kérdező kommentje:
Szamóca az 1-st értetted.A 2-est 3-ast nem.Picit segitek.2-es: Szerettem volna világhirü focista lenni - meg volt a lehetőségem,elszurtam. 3-as: Én 25 év alatt kb 10 liter vizet ittam csak (itt kimondottan csapvizre gondolok,na nem azért,mert mást iszom,pl nem iszom alkoholt,egyszerüen nem vagyok szomjas)gondolom ez nem átlagos.Örülök ha segithettem
2011. márc. 3. 17:15
 7/19 szamóca. ***** válasza:

Mi az a tulajdonság, képesség, bármi, amivel szeretnél rendelkezni, és sikerülhet? :

- Szerettem volna világhirü focista lenni - meg volt a lehetőségem,elszurtam.


na márpedig ez így nem passzol... vagyis oké, ez is egy válasz, bár egyrészt az hogy már elszurtad kilövi a sikerülhet részt, másrészt pedig az én válaszom is megfelelt szerintem...leírtam valamit, amit el akarok érni és akár sikerühlet is :) mindegy.


3-as kérdés. értem. szóval abszolut bármi... hát. nem hiszem hogy van mégegy ember aki képes olyan bénaságokat elkövetni mint én. hasraesni napi szinten a saját lábába, vagy éppen orrvágni magát ugy hogy majdnem eltörik... esetleg nekimenni ugy a szekrényajtónak hogy elszédüljön... nem túl egyedi, de én nem ismerek mégegy ilyen balf*szt :)))

2011. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A 2-est én szurtam el lehettem volna,de lusta voltam.Viszont az 1-es mint irtad "aranyhal" az nem rajtad mulik,bármit teszel sose lehetsz.Érted a különbséget? a 3-as válaszod aranyos,megmosolyogtam.
2011. márc. 3. 17:43
 9/19 Mentifantezsvér ***** válasza:

1. Gondolat olvasás.mindíg is érdekelt hogy mások hogy gondolkodnak hogy következtetnek és borzalmasan kíváncsi lennék rá xD

2.Hát önbizalom ..szeretnék rendelkezni vele és egész jó úton haladok hogy egyre több legyen :D

3. ezt a kérdést nem igazán értem :D ha úgy érted hogy a környezetembe lévő emberek közt valaki tud e gondolatolvasni akk a válasz nem. viszont önbizalma minden ismerősömnek van bőven :D

+1 nincs, mert minden titkomat megosztok a legjobb barátnőmmel.:)

2011. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mentifantezsvér ***** válasza:
bocsi ezt el felejtettem :D 16/L
2011. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!