Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? (lenn a leírás)

Mit tegyek? (lenn a leírás)

Figyelt kérdés

Most mentem 2.ba (középsuli)nem rossz az osztály mindenkivel haver vagyok...de mégis sokszor eszembe jut az általános iskola...most itt egyszerűen nem tudom leírni hogy mennyire jo volt.csak mikor mondjuk megyek fél 8 kor a vonaton eszembe jut hogy ilyenkor idultam el a suliba vártak a barátaim az utca sarkon vagy anyuval mentem a boltba..


és ugye sok ilyen dolog


amikor csak erre gondolok sírni tudnék és mit meg nem adnák hogy újra ez legyen...


de miért van ez? tavaly is ez volt meg most is azt hittem hohy elmúlik de nem..


2010. nov. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok totál. Én különlegesebbnek és központibbnak éreztem magam általánosban mint középsuliban. Kevesebbet kellett idegeskednem,meg teljesítenem. lazább volt az élet:)
2010. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem osztottam soha ezt az érzést (a legjobb döntésem volt hatosztályosba menni) az egyik barátnőm két évig bánkódott amiatt, hogy otthagyta az általánost. Szerintem ez az érzés idővel múlik majd, beleszoksz a középsuliba, felveszed a ritmust és rájössz, mekkora buli lehetőségek vannak előtted :)
2010. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon utáltam tavaly az osztályom! Nagyon,nem ebszéltem egy szót se snekivel...most 9.es vagyok,de ha visszagondolok nekem is k.vára hiényzik az egész:S
2010. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!