Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most csak a leírás! 175cm...

Most csak a leírás! 175cm magas, hosszú barna hajú, zöldes barna szemű, karcsú, nem nagy de kissé puklis orrú csaj. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mert nekem van egy barátosném...és tök vonzónak tartanak,de sztem nem különösebben szép.Általában,fekete nőies cuccokat hord,klasszikus nőies és hippi keverék.Ír,énekel,vega és erős egyénisége van,nagyon szabad szellemű,de zárkózottabb.És annyira zavar,hogy amikor megyünk,akkor mindig őt nézik.

Én pedig,166 cm,sötét barna hajú,sportos-egyszerű,barna szemű csaj vagyok,aki szereti a rockot és nem talál semmi érdekeset a vágóhidakba.Mit tehetek?


2011. márc. 2. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
"vonzónak tartanak"az igazából- "vonzónak tartják" egy kis elírás,bocs.
2011. márc. 2. 18:28
 2/9 anonim válasza:

Maradj önmagad!

És ne akarj senkihez se hasonlítani.Más a stílusotok,de nekem a tiéd szimpibb! :)

2011. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel!
2011. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagy,vagy lány vagy?És benne a mi a hiba?Lécci!
2011. márc. 2. 18:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,de duci vagyok!
2011. márc. 2. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet együttérzek (:
2011. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így honnan tudjuk, hogy melyikőtök milyen ember? Ha külsőről kérdezed, akkor első benyomást a csak az arc adja... Most írjam azt, hogy mindketten szimpatikusak vagytok?


Hogy jön ide a vágóhíd? :D

2011. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy hogy ő ilyen aktivista.állatvédő faszom.
2011. márc. 3. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
ne légy féltékeny -.-" VAGY ne mondd h a barátnőd -.-"
2011. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!