Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik azok a dolgok amik nagyon...

Mik azok a dolgok amik nagyon idegesítenek?

Figyelt kérdés
Engem pl. most az idegesít, hogy mindig az orrom előtt megy el a busz...
2010. nov. 9. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom 11 éve egy m.helyen dolgozik, és jött egy új igazgató, aki nagyon lekezelően bánik velük, és a cég felét már kirúgta... :( Ez iszonyatosan idegesít.
2010. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
a drogtörvények
2010. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki hazudik,politika úgy általában,ha muszájból kell csinálnom valamit amit nem szeretek,ha anyagi gondok adódnak,a beszólogatós idióták,ha ittas vagy dohányos ember van 100 m-es körzetemben,rendetlenség.Nagyjából ennyi,de biztos kihagytam valamit...
2010. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a fizikai törvények...
2010. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha se.gget csinálnak a szájukból emberek
2010. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha valakinek koszosak a kormei.
2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Húú engem elég sok minden idegesít és ezt meg is jegyezték, felsorolni meg nem akarom...xD

16/L

2010. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az h most szar az idő
2010. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mechanika az egyetemen... most fogyott el a Mézes Línzerem és még ennék, már 18:37 van és még ma alig csináltam valamit pedig akartam valamit csak nem tom mit, idegesít, hogy nem jut eszembe, meg azt hogy megint ezen a vackon lógok és gépelek.
2010. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!