Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket milyen kiegészítők/smi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen kiegészítők/sminkek/ruhák idegesítenek, vagy zavarnak, ha egy lányon vagy barátnőtökön láttok? Mik azok a dolgok, amiktől a hátatokon futkároz a bőr?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

elöször is a böröm nem futkároz a hátamon..esetleg a hideg futkos töle ...

másodszor ..ami zavar..pl..ha akkor medál van a láncán mint a feje..

2010. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem futkoss ha meglátom a barátnőm bármilyen playboyos kiegészítőjét!

Nekem nem tetszenek azok a marhaságok!

Az olyan mint egy rib@ncrendszám!

Ő igy is gyönyörű jó nő!

2010. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ha szempillaspirált látok kiráz a hideg. Szeretem magam sminkelni, de ez az egy olyan, mintha vagdosnám a csuklóm. A szőr feláll a hátamon, ha a szempillámra kéne kennem azt a sz**rt. Ez nálam egy megmagyarázhatatlan, beteges dolog. Viszolygok tőle.
2010. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem az zavar mikor magára keni az alapozót és persze hogy az meglátszik mert nem egyenletes, sokkal csúnyább tőle a bőre mint anélkül... nem is értem minek akkor?

Aztán még ott vannak az óriási szempillák, na az egyenesen ocsmány.

2010. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2010. jún. 4. 21:16
 6/10 A kérdező kommentje:

vagyis hidegre gondoltamxD, csak összekevertem amitől libabőrös leszel.

Bocsi..remélem értettétek:)

2010. jún. 4. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

mindenféle sminket utálok rajta hétköznapokon..

ha valahova megyünk akkor csak a púdert rühellem:S

2010. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom,hogy a nagy szempilla miért undorító...

nekem például alapból akkora szempilláim vannak,hogy ki se kell festenem és eddig minden pasinak tetszett meg a barátnőim is mindig azon vannak fent akadva,hogy mekkora pilláim vannak :)

2010. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
F25 ös vagyok,és amondó,hogy az ember nem karácsonyfa. Szerintem minden bóvli,ami díszítésre való,értéktől függetlenül. Szerintem nevetséges ez a divatolás az ékszerekkel,piercingekkel,tetoválásokkal akárhol is,akármilyen értelemben, nagyon mű,és értelmetlen.Ha tetszik valaki,akkor főleg a teste miatt szeretem,és azért nem kell ilyen ratyi kiegészítő turbózónak.Ha meg eleve nem tetszik az illető,akkor az ilyen kiegészítők sem érnek el pozitiv hatást.Figyelemfelkeltésre szerintem nem nagy show, én soha életemben nem figyelem meg még egyetlen ékszert sem egy nőn,egyszerüen nem köt le.Kinézet testileg meg az öltözködés nálam a meghatározó.Azok fiszont nagyon. nem tetszenek a hajráfok sem. A sminkelés is csak ócska álca, ami mögé elbujnak, de főleg a nem tul nőies arcvonású nők,hogy nézzenek ki valahogy.Egyszer úgyis lekerül! Aztán meg jön a nemkívánt pofáraesés. Jobb felvállalni az arcot,mint smink mogé menekülni.Úgy nincs kínos meglepetés késöbbiekben. Idegesít,ha hosszú szép hajú volt,és egy rövid divatmajom agyonfestett,agyonfodrászolt béna frizurát csináltat, olyan mű. Szilikon és egyéb gagyiságokról nem is beszélek,gondolom alap,hogy förtelmes. Öltözködésben meg ami nekem nem tetszik,az az egymáshoz nem illő szinek,túl férfias öltözködés, nem tetszenek a barna szinű női csizmák, én írtózom attol a színtől. Ahogy a tucatholmik is átlagossá tehetik őket egy idő után. Bár igaz mindenből van már sok,de vannak azok a nagyon fő divatvonulatok,az unalmas. De ha jól áll,akkor elnézhető. Nem szeretem ha egy nő ilyen közönbös átmeneti tinglitangli szinekben van, drapp,szürke, bézs,barna,rózsaszín. Én a határozott szineket szertem: Fekete,fehér,kék,piros. Az emg kimondottan irritál,ha egy nő ilyen zsebkutyát hord magánál,borzasztó butalibás feeling, az ilyen képtelen létezni a kiskutya szaros segge nélkül még fontos helyen is.
2010. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát azon én is meglepődtem, hogy a hosszú szempilla undorító valakinek, bár nekem rövid van, de nem szeretem festegetni magam, a szemem így is tetszik másoknak :)

(barátnő, pasi)

sose szoliztam, nekem hőfehér bőröm van, és szép tiszta, mint ap orcelán, nekem ez tetszik, olyan rockeres :) de azért nem vagyok kriptaszökevény, és szeretem ak ontrasztokat, pl világos bőrhöz sötétebb haj, kék szem, sötétebb szemkontúr, fekete ruhához lila vagy bordó kiegészítő

a csoki barna ruhák vagy smink nagyon szép tud lenni, akinek jól áll,

és rövidebb haj is lehet szép, pl nekem a tépett frizura nagyon tetszik, vagy fekete hajba lila csíkok,

a szép szemöldök az tuti, bár kinek mi a szép, nekem nem tetszik a kirajzolt, körív alakú, cérnavékony szemöldök, főleg ha elüt a hajszíntől.

Meg ha világos hajú lányok feketére festik a hajukat, ronda ha lenő, olyan mintha kopaszodna, mikor kopik, akkor meg ronda vöröses lesz a haj

az orr karikáért sem vagyok oda, inkább legyen egy pötty, vagy semmi, a köldök piercing az szép tud lenni, de az arcot nem kell elrontani vele. Meg ha valaki kiemeli a szemét, akkor a száját már ne fesse agyon, főleg a kontúrozott ajkak nem tetszenek, meg a Monroe piercing

olyan mint egy szemölcs

ami tetszik az az arcban gödör ha mosolyog valaki

:)

2010. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!