Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon almodozo vagyok. Olyan...

Nagyon almodozo vagyok. Olyan minthogyha teljeseben a jovoben elnek. A tobbi lennt?

Figyelt kérdés
Szoval... megtervezek mindent, es eleg sok ido amig ez meg is valosul. Megis mindig a jovoben latom magam... talan nem szeretem a mostani dolgokat, nem tudom.De rajottem,hogy jelen nelkul senki sem lehet boldog, viszont nehez a jelenben elni. Nem tudom,hogy mit csinalhatnek... tippek?
2010. nov. 21. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Tervek kellenek, álmok is, anélkül nem megy. Viszont ahogy írtad a jelenre kell koncentrálni, hogy mindezeket megvalósíthasd. Különben úgy megy el az életed, hogy csak kergeted az álmokat, de nem teszel érte semmit. Mellesleg a dolgok nem mindig úgy jönnek össze, ahogy az ember azt megtervezte. Sok sikert az életben!
2010. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!