Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » En nem tudtam megmenteni a...

En nem tudtam megmenteni a baratomat az ongyikossagtol, mert mar nem hallgattam a megerzeseimre! Hibaztam, de segitene valaki, hogy hogyan kovessem ebben a vilagban az osztoneimet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz feldolgozni! Idő kell hozzá! Nem hibáztál semmiben! Hallgass a szívedre is és amikor kell akkor az eszedre is. Legyél következetes, gondolkodj, mielőtt bármibe is belefognál. Ne szégyelld kikérni mások tanácsát, véleményét! Fel a fejjel!
2009. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magad! Tudom, mit érzel, 8 évvel ezelőtt nekem is öngyilkos lett a legjobb barátom. Olyanok voltunk, akár a testvérek, és mégsem tudtam segíteni. Azok a srácokban, akik idáig kerülnek, sokkal bonyolultabb lelki viharok kavarognak, hogy azt egy egyszerű ember kezelni és orvosolni tudja. Valószínűnek tartom, hogy ha sikerül is többször megakadályoznod, újból és újból megpróbálta volna.


Természetes, hogy most úgy érzed, nem jók a döntéseid. De hidd el, nem vagy rosszabb/gyengébb, mint mások.


Részvétem a barátod miatt, és kitartást kívánok a köv. időszakban!

2009. jan. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!